baneris leidinys

klasePlokščių vidurinės mokyklos mokiniai tuojau pamirš tradicinius suolus, įkyriai besiskverbiančią vidudienio saulę bei tradicinį klasių vaizdą.

Nuotr. Per istorijos pamoką mokiniai sėdi prie bendro stalo. Diskusijoms, kolektyviniam darbui ir kolegiškumui nuteikianti aplinka neprimena tradicinės klasės.

Šiandien pamokos jiems vyksta moderniose stiklinėmis durimis sujungtose klasėse, kur iš vieno kabineto nesunkiai galima patekti į kitą. Anot šios mokyklos direktorės Nijolės Bitinienės, atvėrus duris, „atsiveria ir veikla“.

Mokiniai sėdi prie mobilių, pagal poreikius perkonstruojamų stalų, ant langų kabo modernios žaliuzės, kurios nulaužia saulės spindulį, todėl visiškai neblizga monitorių ekranai, tačiau klasėje šviesu, ne taip, kaip užkabinus tamsias užuolaidas.
 
Kaip žinoma, dėl mokinių trūkumo nykstant Plokščių vidurinei mokyklai, jos pastate steigiamas daugiafunkcinis centras. Visi išoriniai pokyčiai liudija pereinamąjį etapą nuo mokyklos, prie vietos, kur savo įvairiausius poreikius galės tenkinti visi seniūnijos gyventojai.

Pirmajame aukšte jau veikia darželis, pereinamomis stiklinėmis durimis  sujungtos erdvės skirtos ateityje čia vyksiančioms konferencijos, projektinėms kultūrinėms veikloms. Durys jungs ne tik atskirus kabinetus, bet ir veiklas, žmones, kurie jomis užsiima.

N. Bitinienė teigia, kad buvo ir neapgalvotų dalykų, nes kol kas minėtos durys gan gerai praleidžia garsus. „Tačiau ir šią problemą ketiname spręsti“,- teigė patenkinta savo atsinaujinusia mokykla vadovė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos