baneris leidinys

gamtos_tyrejaiGruodžio 14 dieną į Lietuvos jaunųjų gamtos tyrėjų konkursą pateko devyniolikos darbų autoriai – 10 - 14 metų moksleiviai iš skirtingų Lietuvos vietų. Tarp jų ir du Gelgaudiškio vidurinės mokyklos šeštokai Kamilė Skeirytė ir Tomas Ignatavičius bei jų mokytojos Virginija Kasparaitienė ir Rita Murauskienė.

Nuotr. T. Ignatavičius ir jo vadovė R.Murauskienė džiaugėsi sėkme Jaunųjų gamtos tyrėjų konkurse. Šeštoko darbas „Šilupės ekologinės būklės tyrimas“ buvo priskirtas prie septynių geriausiųjų.

Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centro suorganizuotame renginyje buvo peržiūrėta 19 atrinktų tiriamųjų darbų - projektų. Kamilė ir Tomas pristatė savo bendrą darbą: „Ko reikia, kad augtum sveikas ir stiprus?“ (vadovė Virginija Kasparaitienė). Tomas atvežė darbą, kurį atliko kartu su gamtininkų būrelio nariais: „Šilupės ekologinės būklės tyrimas“ (vadovė Rita Murauskienė). Komisijos nariai - Vilniaus universiteto ir Vilniaus pedagoginio universiteto dėstytojai, įvertinę darbų moksliškumą, pasirinktos temos aktualumą, mokinių kūrybiškumą ir savarankiškumą, išskyrė septynis darbus. Jų autoriai tapo prizininkais ir buvo apdovanoti diplomais bei asmeninėmis dovanėlėmis. Tarp septynių geriausiųjų ir gelgaudiškiečio Tomo darbas. Šis darbas buvo atliekamas dviem etapais - 2012 metų pavasarį ir rudenį. Jo metu Tomas kartu su gamtininkų būrelio nariais tyrė Šilupės upelio dugną, jame gyvenančius  bestuburius, vandens augalus. Daug dėmesio buvo skiriama cheminiam vandens ištyrimui, vandens srovės greičio matavimui. Už darbą „Ko reikia, kad augtum sveikas ir stiprus?“ Kamilei buvo įteiktas Pagyrimo raštas ir atminimo dovanėlė. Nebuvo pamiršti ir darbų vadovai – jie paskatinti dovanėlėmis ir Padėkos raštais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos