baneris leidinys

darzelisŠakių rajono lopšelis darželis„Klevelis“ praėjusią savaitę surengė mažųjų skaitovų konkursą, džiaugėsi aktyviu dalyvavimu konkurse kuriant savo knygelę. Skiepindamas meilę knygai bei ugdydamas auklėtinių saviraišką darželis paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.
 
Nuotr. Vieni drąsiau, kiti raiškiau, tačiau visi skaitovai stengėsi kuo geriau pasirodyti.
 
Pasirinkę lietuvių autorių eilėraščius net 19 mažųjų skaitovų komisiją džiugino meninio žodžio skambesiu. Vieni drąsiau, kiti raiškiau, tačiau visi skaitovai stengėsi kuo geriau pasirodyti. Todėl komisija, kurią sudarė Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė, darželio direktorė Vilija Butikienė bei logopedė Aldona Stanislovaitienė neišskyrė nė vieno - visiems įteikti Padėkos raštai, išsakyti komplimentai.

Vykdant projektą darželio auklėtiniai su savo tėveliais buvo skatinami kurti knygeles, kurios buvo pristatytos renginio metu. Kaip teigė viena iš projekto sumanytojų A. Stanislovaitienė, darželio bendruomenė buvo nustebusi tokiu aktyviu dalyvavimu. „Noriu pasidžiaugti tuo, ką matome. Buvome sužavėti tiek knygelių sudėtingumu, tiek unikalumu, skirtingų temų parinkimu, tėvelių prisidėjimu“, - džiaugėsi logopedė. Vienur jautėsi didesnis tėvų prisilietimas, kitur daugiau atsiskleidė vaikų gebėjimai, tačiau svarbiausia, kaip teigė organizatoriai, kad taip skiepijama ne tik meilė knygai, bet ir kūrybiškumas, mąstymas. Vienos knygelės – apie meilę savo šaliai, kitos – apie profesijas, metų laikus ar netgi fantastine tematika. Visi dalyvavusieji buvo apdovanoti diplomais, o patiems pačiausiems bei sukūrusiems išskirtines knygeles be diplomų buvo įteiktos ir lietuvių autorių knygos.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja V. Pranckevičienė džiaugėsi, kad darželyje gimsta tokių idėjų, kurios bendrai veiklai suburia visą bendruomenę, skatina tobulėti.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos