baneris leidinys

Balandžio 22 dieną Jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko teisėsaugos darbuotojų, teistų nepilnamečių ir savanorių iš Sintautų pagrindinės mokyklos susitikimas, kurį suorganizavo Šakių rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnė Vida Kutkaitytė  ir Savivaldybių probacijos skyriaus Šakiuose vyresnioji inspektorė Edita Matusevičienė.
 
Jau antrus metus iš eilės Šakių jaunimo sporto ir kūrybos centre pabendrauti su teistais jaunuoliais rinkosi Savivaldybių probacijos tarnybų Jurbarke inspektorė Inga Matulevičienė ir Savivaldybių probacijos tarnybų Vilkaviškyje vyresnioji inspektorė Sonata Damidavičienė bei Kauno apygardos probacijos tarnybos Savivaldybių probacijos skyriaus viršininkė Aistė Pušinaitytė.

Pasak renginyje dalyvavusios  Sintautų pagrindinės mokyklos socialinės pedagogės Jūratės Arštikaitienės, jei praėjusiais metais daugiau buvo kalbėta apie savanorystę ir jos svarbą, tai šiemet paliesta profesijos pasirinkimo tema. Diskusijų metu buvo stengiamasi išsiaiškinti, kas padeda, o kas trukdo apsispręsti renkantis profesiją, kaip siekti savo tikslo? Apie ugniagesio-gelbėtojo profesijos specifiką su jaunimu dalijosi  Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajevas.

„Mūsų žodžiai, nuostatos, vertybės kuria mūsų gyvenimą. Tikriausiai retai susimąstome, kad vien pakeitus žodžius, vartojamus mūsų kasdienybėje, keičiasi mūsų gyvenimas, - kalbėjo J.Arštikaitienė. – Susirinkusieji galėjo praktiškai įsitikinti, kaip keičiasi mūsų veiksmai pakeitus žodžius, mintis, nuostatas. Kur mes nukreipiame mintis, tą ir auginame. Todėl labai svarbu nesinešioti praeities klaidų visą gyvenimą. Geriausiai būtų iš jų pasimokyti, iškelti galvą ir drąsiai eiti savo svajonių link. Visai nesvarbu, kuo jūs svajojate tapti. Jei sakysite, kad neįmanoma pasiekti to, ko siekiate - jūs būsite teisūs. Jei sakysite, kad pasieksite – jūs irgi būsite teisūs.“

Susirinkusieji ne tik kalbėjosi, diskutavo, vaidino ir žaidė, bet kartu su Sintautų pagrindinės mokyklos savanoriais Greta Švelnyte, Matu Čeplevičiumi, Linu Arštikaičiu, Monika Gudaityte, Paula Labunaityte  apsilankė „Gyvenimo parduotuvėje“.

Po renginio jaunuolių laukė pati didžiausia dovana  -  vandens teikiami malonumai Jaunimo kūrybos ir sporto centro baseine.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos