baneris leidinys

indre janciuteGegužės 7 dieną baigėsi beveik pusę metų trukę nemokami interaktyvūs ekonomikos kursai „Ekonomika aktyviai“, skirti vyresniųjų klasių moksleiviams. Jau ketvirtus metus iš eilės juos rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas. Šiemet kursuose dalyvavo apie 1 tūkst. moksleivių iš visos Lietuvos, tarp jų ir iš mūsų rajono.
 
Nuotr. Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivė I. Jančiūtė buvo apdovanota ekonomikos knygomis ir kvietimu į vasaros stovyklą.
 
Kursuose „Ekonomika aktyviai“ moksleiviai galėjo ne tik laisvai rinktis tiek kursų intensyvumą, tiek trukmę, tiek dominančias temas, bet ir turėjo išskirtinę galimybę bendrauti ir diskutuoti su Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekonomikos ekspertais – Žilvinu Šilėnu, Emiliu Ružele, Kaetana Leontjeva. Prie šių kursų prisijungė keturios mūsų rajono švietimo įstaigos - Kidulių pagrindinė, Kriūkų ir Lekėčių vidurinės mokyklos bei Lukšių Vinco Grybo gimnazija. Tačiau geriausiai pasirodė ir daugiausiai taškų surinko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivė Indrė Jančiūtė. Ji apdovanota ekonomikos knygomis ir kvietimu į vasaros stovyklą, kur žinomi verslininkai ir kiti kviestiniai svečiai pasidalins savo patirtimi apie verslą ir ekonomiką. Į baigiamąją diskusiją susirinkę geriausi ir aktyviausi moksleiviai teigė ne tik pagilinę ekonomikos žinias, bet ir išmokę savarankiškai vertinti socialines aktualijas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos