baneris leidinys

Gegužės 7 dieną Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje vyko jau trečiasis integruotas matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos renginys 5 - 8 klasių mokiniams „Pinigų matematika“. Jo tikslas - supažindinti mokinius su pinigų istorija Lietuvoje, Europos valiutų kursais, mokytis taikyti matematikos, ekonomikos ir IT žinias gyvenime ir praktinėje veikloje.
 
Renginyje dalyvavo devynios komandos iš Griškabūdžio ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijų, Šakių „Varpo“, Kriūkų, Plokščių, Gelgaudiškio vidurinių,  Paluobių ir Kidulių pagrindinių mokyklų bei Žvirgždaičių progimnazijos jaunieji matematikai. Renginį organizavusios Gelgaudiškio vidurinės mokyklos matematikos mokytojos Aurelija Vaičaitienė ir Valda Valaitienė bei informacinių technologijų mokytoja Aušra Matulaitienė tvirtino, kad vis didėjantis atvykstančių komandų skaičiaus rodo, jog tokie renginiai yra įdomūs jauniesiems rajono matematikams. Šiais metais komandos turėjo įveikti keturias užduotis su įvairiomis valiutomis, pardavimais, bankų veikla, taikė ekonomikos pagrindus praktinėms situacijoms spręsti. Gelgaudiškio vidurinės mokyklos abiturientės Dovilė Jokūbaitytė ir Evelina Sederevičiūtė parengė ir parodė trumpą video apie pinigų istoriją. Varžytuvių metu buvo naudojamos šiuolaikinės mokymo priemonės – kompiuteriai. Pasak V.Valaitienės, įdomiausia ir ko gero painiausia visoms komandoms užduotis – sudėliojus penkių rūšių banknotus didėjimo tvarka surasti kompiuteryje kelią iki užduoties ir ją išspęsti.

Vertinimo komisijai suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad geriausiai šiemet sekėsi Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos II komandai. Ji laimėjo pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Kidulių pagrindinės mokyklos mokiniams. Tretieji liko Lukšių Vinco Grybo gimnazistai.

Po renginio mokytojai dalijosi gerąja patirtimi apie praktinį matematikos taikymą ir integracijos su kitais dalykais galimybes, bendravimo ir bendradarbiavimo perspektyvas.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos