baneris leidinys

zaidimaiGegužės 13 dieną Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje etnokultūros būrelio „Zanavykų mokyklėlė“ pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Aušra Gudiškiene ir Aurina Bernotiene surengė etnokultūrinę pamokėlę. Šį kartą pradinukai buvo ne vieni. Jie į svečius pasikvietė Šakių rajono mokyklos-darželio „Berželis“ „Meškiukų“ grupę kartu su auklėtoja Diana Zubrickiene.
 
Nuotr. Darželio auklėtiniai noriai dalyvavo pradinukų vedamuose žaidimuose.
 
Iš pradžių nedrąsiai, smalsiomis akimis dairydamiesi į didelę aktų salę, vėliau įsidrąsinę, darželinukai lipo į sceną ir noriai dalyvavo pradinukų vedamuose žaidimuose. Kartu pažaidę ir padainavę, tiek jaunesnieji, tiek ir vyresnieji rodė savo sugebėjimus. Vieni sekė pasakas, dainavo, o kiti atskleidė savo artistiškumą. Daugiausiai šypsenų ir susižavėjimo sulaukė mažoji darželio auklėtinė Gustė Tamašauskaitė, kuri sekė pasaką ir dainavo.

Pavargę nuo pasakų sekimo, visi kartu dainavo dainą apie aguoną, kurios metu suvaidino visą procesą nuo aguonos sėjimo iki jos valgymo. Vėliau vyresnieji sekė pasaką apie ropę, o mažieji, pasipuošę įvairiomis kaukėmis, puikiai ją suvaidino.

Dėkodamos „Meškiukų“ grupei, A. Gudiškienė ir A. Bernotienė įteikė vaikams dalyvių pažymėjimus, o už pakvietimą dėkinga „Meškiukų“ grupė vyresniesiems vaikams padovanojo draugystės gėlę.

Mažesnieji ne tik sudalyvavo etnokultūrinėje pamokėlėje, bet ir turėjo puikią galimybę šiek tiek susipažinti su mokykla, į kurią tikrai netrukus sugrįš. Tik jau ne kaip darželio auklėtiniai, o kaip mažieji pirmokėliai.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos