baneris leidinys

Lūžis
Kovo 27 d. į Šakių ligoninę pristatyta Lukšių sen. gyventoja (gim. 1961 m.), kuriai diagnozuotas apatinio žandikaulio lūžimas. Moteris buvo išvežta į Kauno klinikas.

Smurtavo
Kovo 29 d. Bliūkiškių k., Sintautų sen., namuose, moteris (gim. 1974 m.) smurtavo prieš kitą moterį (gim. 1937 m.). Nukentėjusioji buvo paguldyta Šakių ligoninėje, o įtariamoji sulaikyta.
Kovo 13 d. apie 7 val. Kukarskės k. (Kidulių sen.) iš namų išėjo vyras (gim. 1963 m.) ir negrįžo.  Vyriškis buvo susiruošęs žvejoti prie Nemuno upės. Po dviejų savaičių trukusios intensyvios paieškos, narai rado vyriškio kūną Nemuno upėje.

Nuo kovo 14 d. vyko dingusio žmogaus paieškos kuriose buvo pasitelkti tiek narai, tiek pareigūnai, kurie apieškojo upės pakrantes bei buvo tiriamos kitos dingimo versijos. Deja, dingusio vyro paieška pasibaigė tik kovo 25 d., kai jo kūną apie 12 val. dienos narai aptiko Nemune, 30 m nuo kranto ir 4 m gylyje.
Grasino
Kovo 24 d. 18.30 val. policija gavo pranešimą, kad Panovių k. galimai neblaivus asmuo (gim. 1998 m.) sodyboje grasino susidorojimu kitam asmeniui (gim. 1996 m.). Įtariamasis buvo sulaikytas.
Smurtavo
Kovo 20 d. 21 val. policijai pranešta, kad Lukšiuose, gatvėje, rastas ant žolės gulintis, galimai sumuštas šio miestelio gyventojas (gim. 1980 m.). Vyras greitosios medicinos pagalbos medikų buvo apžiūrai išvežtas į Šakių ligoninę. Įvykio vietoje buvusiai moteriai (gim. 1984 m.) kitas Šakių gyventojas (gim. 1992 m.) sudavė, sukeldamas jai fizinį skausmą. Medikų apžiūros moteris atsisakė.

Kovo 21 d. policijai buvo pranešta, kad Plieniškių k. (Šakių sen.), namuose, vyras (gim. 1972 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1980 m.). Vyras sulaikytas, moteris po medikų apžiūros išleista į namus.
Kovo 21 d. apie 18 val. Šakiuose Jaunystės tako g. namuose prieš moterį (gim. 1972 m.) smurtavo vyras (gim. 1974 m.). Moteriai nustatytas 0,32 prom. girtumas. Atvykus policijos pareigūnams, smurtautojas buvo iš namų pasišalinęs. Šakių ligoninėje moteriai nustatytas sumušimas.
Kovo 22 d. apie 18 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Baltrušių k. (Barzdų sen.). Saulės g. dega individualus gyvenamasis namas.

Atvykę gelbėtojai pamatė kamine smilkstančius suodžius, kurie netrukus buvo užgesinti.

Name dūmų detektorius nėra įrengtas. Gaisras name kilo dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų.  

„Draugo“ inf.
gaisras pakalniskiai
Pirmadienio vidurdienį Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaime gaisrą sukėlė ant šieno išdykavę vaikai – liepsnos suniokojo tiek ūkinį pastatą, tiek jame buvusį šieną. Šakių PGT nuotr.


Kovo 16 d. 12.07 val. Pakalniškių k. Nemuno g. (Gelgaudiškio sen.) užsidegė ūkinis pastatas. Pirminiais duomenimis, gaisrą sukėlė ant šieno su ugnimi išdykavę vaikai.
Vienas rajono gyventojas, 23-ejų metų G.B., apklausiamas kaip liudytojas ikiteisminio tyrimo metu ir teisme davė melagingus parodymus ir buvo pripažintas kaltu.

Apklausiamas liudytoju draugo byloje G.B. davė melagingus parodymus apie tai, kad draugas vienoje rajono poilsiaviečių nesudavė smūgių kitam jaunuoliui, kad konflikte nedalyvavo, o Kauno apygardos teismo nustatyta, kad buvo smūgiuota ne mažiau kaip du kartus į galvą ir kitas kūno vietas ir padarytas nusikaltimas.
avarija padanga
Trečiadienio popietę, sprogus vilkiko priekabos padangai, kelyje Šakiai–Zapyškis–Kaunas ant važiuojamosios kelio dalies pažiro skalda, tačiau įvykio metu niekas nenukentėjo. D. Pavalkio nuotr.


Kovo 18 d. apie 16 val. kelyje Šakiai–Zapyškis–Kaunas netoli Liepalotų k. apvirto sunkvežimio „Scania“ priekaba, o iš jos ant kelio pabirusi skalda laikinai sutrikdė eismą.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos