baneris leidinys

gaisras keturnaujiena
Trečiadienio popietę iki pamatų supleškėjo gyvenamasis namas Keturnaujienoje, tačiau aplink buvusius pastatus, kaimynų namus ir šalia augusius medžius ugniagesiams pavyko išgelbėti. D. Pavalkio nuotr.

Trečiadienio popietę, apie 14 val., liepsnos įsisiautėjo Keturnaujienoje, Užpjaunių k., Kaštonų g. esančiame privačiame name ir visiškai suniokojo medinį gyvenamąjį pastatą, o šeimininką ir jo sugyventinę paliko be pastogės.
avarija proace2
Automobilio „Toyota Proace“ vairuotojas žuvo vietoje. D. Pavalkio nuotr.


Antradienio rytą kelyje Šakiai–Kaunas, Lembūdžių kaimo ribose, įvyko tragiška avarija, kurios metu žuvo 24-erių metų vairuotojas.
Rugpjūčio 30 d. apie 15 val. prie Šakių miesto tvenkinio, esančio Vasario 16-osios g. Šakių m., buvo pavogta rankinė su joje esančiais daiktais.

 Pirminiais duomenimis, rankinę pavogė jaunuolis, apie 20 metų amžiaus, trumpų šviesių plaukų, vilkintis pilkos spalvos palaidine bei mūvintis tamsiai mėlynos spalvos šortais, jis privažiavo su ryškiai oranžinės spalvos dviračiu ir, galimai, pavogęs rankinę nuvažiavo J. Basanavičiaus gatvės link.
Sumušė
Spalio 15 d. 10.27 val. policija gavo pranešimą, kad Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje, mokinys įsiveržė į klasę ir užgavo kitą mokinį. Nuvykus į įvykio vietą, nustatyta, kad mokiniui (gim. 2006 m.) pamokoje kitas mokinys (gim. 2004 m.) sudavė kumščiu, taip sukeldamas jam fizinį skausmą.
Spalio 16 d. 10.31 val. policija gavo pranešimą, kad šių metų spalio 15 d. apie 13 val. Šakiuose prie vyro (gim. 1964 m.), einančio šaligatviu, sustojo nenustatytas automobilis ir iš jo išlipę du asmenys sudavė jam ranka. Nukentėjusysis pristatytas į ligoninę.
Dar kovo mėnesį Lietuvos policija pradėjo projektą, kurio esmė – kviesti gyventojus deklaruoti turimas vaizdo kameras, kurios fiksuoja viešas vietas. Per pirmuosius septynis mėnesiu rajono gyventojai registravo 134 kameras.

Šio projekto tikslas – sukurti privačių vaizdo kamerų žemėlapį, kuriame būtų pažymėta kameros vieta ir foto nuotrauka tam, kad reikalui esant policija galėtų pasinaudoti jų informacija.
Mirė
Spalio 11 d. apie 17 val. Girėnų k. namuose mirė vyras (gim. 1940 m.). Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių.
Spalio 13 d. apie 16 val. Šakiuose Aušros g. namuose rastas vyro (gim. 1959 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių.

Smurtavo
Spalio 12 d. apie 22 val. Šakiuose Šaulių g. savo namuose vyras (gim. 1981 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (gim. 1977 m.). Šakių ligoninėje jai diagnozuota lūpos žaizda. Vyras sulaikytas.
Paskola
Spalio 7 d. Kidulių sen. Palankinės k. gyventoja (gim. 1998 m.) pranešė policijai, kad jos vardu paskolų bendrovėje šių metų kovo 25-30 dienomis buvo paimtos dvi paskolos. Bendra paskolų vertė 4 tūkst. 453 eurai. Pareiškėja teigia apie jos vardu paimtas paskolas nieko nežinojusi.

Vairavo girtas
Spalio 7 d. 11.40 val. buvo sulaikytas neblaivus vairuotojas. Pareigūnai nustatė, kad Šakiuose V. Kudirkos g. automobilį „Citroen Xsara Picasso“ vairuoja neblaivus Prūselių k. gyventojas (gim. 1968 m.). Vyrui nustatytas 2,62 prom. girtumas.
peciulytei
Angelų sargų dienos proga apdovanoti geriausi pareigūnai, tarp kurių ir Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Laimutė Pečiulytė, gavusi pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklą už nepriekaištingą tarnybą. Marijampolės PK nuotr.


Šįmet rajono policijos pareigūnai savo profesinę šventę minėjo dvi dienas – trečiadienį Angelų sargų dienos proga už policijos darbuotojus buvo aukojamos šv. Mišios Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, o penktadienį visos apskrities pareigūnai buvo pakviesti į Marijampolės kultūros centrą, kur gausiai apdovanoti už gerą darbą, nuopelnus ir tarnystę žmonėms.

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos