baneris leidinys

Lapkričio 25 d. rytą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti degančio automobilio.

Priešgaisrinio gelbėjimo departamento duomenimis, ugniagesiams apie degančią transporto priemonę kelyje Pilviškiai – Šakiai – Jurbarkas, ties Šakių sen. Bridžių k., buvo pranešta kelios minutės po ketvirtos ryto.
Sekmadienio rytą 4.32 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Žvirgždaičių sen. Viltrakių k. dega medinė pirtis.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams pastatas degė atvira liepsna. Pirtis buvo medinė, perdanga taip pat medinė, stogas dengtas šiferiu.
Prasidėjus tarptautinei akcijai „16 dienų prieš smurtą prieš moteris“ Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė ragina nebūti abejingiems ir prisijungti prie akcijos.

„Nebūk abejingas smurtui šeimoje, prieš moteris, vaikus, atsiųsk savo klasės, grupės ar kolektyvo nuotrauką, kurioje jūs pasipuošę oranžinės spalvos akcentu, ar nuotrauką savo namo, įstaigos, organizacijos pastato, apšviesto minėta spalva“, – ragina pareigūnė ir informuoja, kad nuotraukas iki gruodžio 6 d. galima siųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Dalyvių laukia prizai.

„Draugo“ inf.
sakiu vandenys 1
Bylą tyrę STT pareigūnai bei Kauno apygardos prokuratūros prokurorai nustatė, kad buvo pasirašytas fiktyvus sandoris dėl Šakių miesto vandens gerinimo įrenginių remonto darbų atlikimo, sudarytos sąlygos pervesti lėšas už nevykdytus darbus ir taip iššvaistytas UAB „Šakių vandenys“ priklausantis turtas – daugiau nei 70 tūkst. eurų. D. Pavalkio nuotr.


Lietuvos prokuratūra skelbia: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų kolegija, išnagrinėjusi baudžiamąją bylą, atmetė nuteistųjų kasacinius skundus ir paliko galioti žemesnės instancijos teismo nuosprendį, kuriuo buvęs UAB „Šakių vandenys“ direktorius Vaidas Litinskas ir  UAB „Almasta“ vadovas Rimantas Andriuškevičius nuteisti dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo, turto iššvaistymo ir apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo.

Informuojama, kad...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 25 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Lietuvos prokuratūra skelbia, kad lapkričio 23 d. priimtas nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl spalio 3 d. įvykusio nelaimingo atsitikimo Šakių rajone, kurio metu prie ugniagesio gelbėtojo V. Č. vairuojamo automobilio buvo pririštas ir temptas augintinis.

Prokuratūra skelbia, kad atlikto ikiteisminio tyrimo metu buvo siekiama nustatyti įvykio priežastis ir išsiaiškinti, ar vairuotojas taip elgėsi siekdamas suluošinti augintinį, ar tai buvo nelaimingas atsitikimas.
Praėjusią savaitę Šakių rajono policijos komisariate vyko tarpinstitucinis susitikimas dėl smurto artimoje aplinkoje problematikos mūsų rajone.

Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė skelbia, kad aštuonių tarnybų atstovai kalbėjosi apie smurto šeimose šių metų statistiką, kylančias problemas, aiškinosi tarnybų veikimo ribas, taip pat tarėsi, kokie renginiai bei priemonės bus vykdomos Šakių rajone vykstant tarptautinei „16 aktyvumo prieš smurtą dienų“ akcijai.
Sekmadienio vakarą ugniagesiams teko skubėti ne gesinti gaisro, o likviduoti eismo įvykio padarinius.

Kaip praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, lapkričio 20 d. 18. 26 val. buvo gautas pranešimas apie tai, kad kelio Šakiai–Kaunas 20-ame km į griovį nuvažiavęs automobilis. Atvykusį įvykio vietą, rastas į griovį nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis BMW 118, prispaustų žmonių nebuvo. Automobiliu vykusias dvi moteris po apžiūros medikai išsivežė į gydymo įstaigą. Atjungus automobilio akumuliatorių bei policijos pareigūnams įforminus eismo įvykį, buvo padėta autovežiui atversti automobilį ir ištraukti ant kelio važiuojamosios dalies.

„Draugo“ inf.
Lapkričio 15 d. apie 16.20 val. Lukšių sen. Marčiukų k., darbo vietoje moteris (g. 1961 m.) susižalojo koją – trečiadienį skelbia Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nukentėjusioji pristatyta į Kauno klinikas.

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informuoja, kad antradienį, apie 16 val., ugniagesiai buvo kviečiami į Šakių rajono Marčiukų kaimą. Pirminis iškvietimas į Marčiukus skambėjo išties dramatiškai. Buvo pranešta, kad morkų ir bulvių aparatas darbe įtraukė moters koją. Darbdavys teigė, kad moteris sąmonės neprarado, bet kraujuoja. Gelbėtojai informuoti, kad prireiks plėstuvų. Laimė, gelbėti moters neprireikė. Netrukus ugniagesiai gavo papildomos informacijos – moteris koją iš aparato ištraukė, ugniagesių pagalba nebereikalinga. Marijampolės apskrities policijos duomenimis, moteris (gim. 1961 m.) dėl sužalotos kojos nuvežta į Kauno klinikas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos