baneris leidinys

Lapkričio 29 d. popietę Joginiškių kaime, kelyje Lukšiai–Gerdžiūnai–Kriūkai, lyjant iš šalutinio kelio išvažiuodamas ir sukdamas į kairę automobilis „BMW 320D“, vairuojamas neblaivaus 20-mečio vaikino, susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu „Opel Astra“, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio.

Per eismo įvykį nukentėjo 3 žmonės: „Opel Astra“ vairavusi 50-metė moteris ir pirmojo automobilio neblaivūs keleiviai, 20-ties (0,65 prom.) ir 26-erių (1,54 prom.) vyrai. Šio automobilio vairuotojui, turinčiam tik vienerių metų vairavimo stažą, nustatytas 2,26 promilės girtumas. Visi važiavusieji automobiliu „BMW“, pirminiais duomenimis, nebuvo užsisegę saugos diržų.

„Draugo“ inf.
Apiplėšė
Lapkričio 28 d. policijai buvo pranešta, kad lapkričio 26 ir 28 dienomis pas moterį (gim. 1959 m.), gyvenančią Griškabūdžio sen. Paplynių k., atėjo galimai neblaivus pažįstamas asmuo (gim. 1988 m.), kuris reikalavo pinigų, grasino sumušti ir bandė tai padaryti. Moteris pirmą kartą davė jam 100 eurų, antrą kartą – 110 eurų. Vyras sulaikytas.

Vairavo girtas
Lapkričio 29 d. 22.35 val. Plokščių sen. Plokščių k. pareigūnai sustabdė automobilį „VW Multivan“, gim. 1979 m., nustatytas 2,35 prom. girtumas. Vairuotojas yra vietinis to kaimo gyventojas.
gaisras kaimelyje1
Kaimelio kaime (Kidulių sen.) užsidegusį gyvenamąjį namą ugniagesiams pavyko išgelbėti –  išdegė tik namo palėpė ir joje buvę daiktai. Šakių PGT nuotr.


Lapkričio 25 d. apie 8 val. ryto Kaimelio k. Jaunimo gatvėje (Kidulių sen.) užsidegė gyvenamasis namas. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo verandoje, tačiau liepsnos netrukus persimetė į palėpę.
Praėjusią savaitę prie Vyriausybės streikavo savivaldybių ugniagesiai. Šakių rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Gintautas Vedegys informavo, kad rajono ugniagesiai, kiek jam žinoma, prie streiko neprisidėjo.

Į protestą prie Vyriausybės antradienį susirinkę apie pusšimtis savivaldybių ugniagesių reikalavo išmokėti algas ir gerinti darbo sąlygas. Kaip sakė Šakių rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas, prieš streiką į jį kreipėsi tik vienas ugniagesys, klausdamas, ar bus gruodžio mėnesį mokamos algos, nes jis kažkur girdėjęs, kad tam pinigų jau nėra. Tačiau, viršininkui išsklaidžius abejones dėl atlyginimo, daugiau jokių pastabų iš rajono gelbėtojų nesulaukta. Anot G. Vedegio, streikuoti ugniagesiai galėjo vykti demokratiniu principu, t. y. apie tai nepranešę iš anksto, tačiau, kiek jam žinoma, tokių nebuvo. Taip pat tarnybos viršininkas sako, kad šiais metais laiku sulaukia ir Valstybės skiriamų dotacijų, priešingai nei pernai, kai jos nuolat vėluodavo. Anot viršininko, kalbant apie darbo sąlygas ar atlyginimus, visada yra kur tobulėti, tačiau tenka išsiversti ir su tuo, ką šiuo metu tarnyba turi.

„Draugo“ inf.
Mirė
Lapkričio 25 d. apie 10 val. policija gavo greitosios medicinos pagalbos darbuotojų pranešimą, kad namuose, esančiuose Lukšių sen. Ragiškės k., mirė vyras (gim. 1948 m.). Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių.
Mirė
Lapkričio 23 d. policijai buvo pranešta, kad savo namuose, esančiuose Šakiuose Bažnyčios g., rastas moters (gim. 1953 m.) kūnas. Jis rastas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių.
gaisras gelgaudiskyje1
Per gaisrą penkių asmenų šeima suspėjo išeiti iš degančio namo tik dūmų detektoriaus signalo dėka, o dabar be turto likusiems nelaimėliams skuba padėti vietos bendruomenė. Šakių PGT nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Ankstų sekmadienio rytą dūmų detektoriaus signalas pažadino miegančią penkių asmenų šeimą, kuri spėjo išeiti iš liepsnojančio gyvenamojo namo, esančio Pakalniškių kaime, Gelgaudiškio seniūnijoje. Ugnis pasiglemžė mažą medinį nuomojamą namelį, tačiau visi penki šeimos nariai liko gyvi.
policija caddy1
Šakių rajono policijos komisariatui skirti du nauji tarnybiniai autmobiliai „VW Caddy“, kurie papildys jau turimą automobilių parką. Marijampolės apskr. VPK nuotr.

Šakių rajono policijos komisariato automobilių parką papildė du nauji tarnybiniai automobiliai „VW Caddy“. Vieno automobilio kaina – 33 tūkst. 333 eurai, iš kurių – 7 tūkst. 260 eurų kainavo įranga, kuri yra kruopščiai parinkta, atsižvelgiant į vykdomų policinių funkcijų ypatumus.
92

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos