baneris leidinys

vagyste stiklas
Ketvirtadienio popietę Šakiuose, išdaužus stiklą, buvo apiplėštas automobilis „Opel Astra“, iš kurio pavogta rankinė su pinigais ir dokumentais. Facebook nuotr.

Ketvirtadienį Šakiuose Gimnazijos gatvėje prie darželio „Berželis“ palikusios automobilį vairuotojos laukė nemaloni staigmena – atėjusi prie automobilio ji rado išdaužtą stiklą, o iš automobilio pavogta rankinė su dokumentais.
Smurtavo
Gegužės 25 d. į Šakių ligoninę buvo pristatytas nepilnametis Šakių gyventojas (gim. 2005 m.), kurį, pirminiais duomenimis, apie 12 val. kieme (Giedručių k.) sumušė kitas nepilnametis Šakių gyventojas (gim. 2002 m.).

Dingo
Gegužės 25 d. policijai pranešė artimieji, kad gegužės 17 d. Šakių gyventojas (gim.1968 m.) išvyko į Vokietiją ir nuo to laiko su juo nepavyksta susisiekti.
Gegužės 26 d. gautas moters (gim. 1969 m.) pranešimas, kad tris savaites nesusisiekia su broliu (gim. 1971 m.), gyvenusiu Kidulių sen., kuris sausio mėnesį išvyko į užsienį.
Praėjusį penktadienį policijos pareigūnai Kiduliuose, sustabdę lengvajį automobilį, rado jame keistą krovinį – galimai narkotinių medžiagų pilną maišelį.

Apie 20 val. pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Seat“, kurį vairavo Papartynų k. (Šakių sen.) gyventojas (gim. 1981 m.). Patikrinę automobilį, pareigūnai aptiko maišelį su baltos spalvos milteliais. Įtariama, kad tai gali būti narkotinė ar psichotropinė medžiaga. Pareigūnai taip pat įtaria, kad šiuos miltelius vyras įsigijo galimai Jurbarke iš asmens (gim. 1970 m.). Jurbarkietis sulaikytas.

„Draugo“ inf.
Smurtavo
Gegužės 22 d. apie 1 val.  Prūselių k. (Šakių sen.), namuose, vyras (gim. 1981 m.) smurtavo prieš sugyventinę (gim. 1984 m.). Asmuo buvo sulaikytas.

Radybos
Gegužės 22 d. apie 21 val. Griškabūdžio mstl. policija patikrinimui sustabdė automobilį „BMW“. Automobilį vairavo asmuo (gim. 1999 m.). Pareigūnai automobilyje rado nešaunamajį ginklą, panašų į rankinį ginklą kastetą.
Gegužės 29 d. minima Europos kaimynų diena. Ta proga Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė siūlo rajono gyventojams pasigirti, pagarsinti, kokių šaunių kaimynų jie turi ir dalyvauti konkurse „Kaimynų kaimynas“.

„Juk ne veltui yra sakoma: geras kaimynas ir už giminę artimesnis. Manau, kiekvienoje gyvenamojoje vietovėje yra toks žmogus, kuris rūpinasi aplinkiniais ir jų saugumu, daro neatlygintinai gerus darbus, kuris savo elgesiu yra pavyzdžiu kitiems bendruomenės nariams“, – sako A. Mockevičiūtė.
Pavogė
Gegužės 18 d. policijai buvo pranešta, kad iš daugiabučio gyvenamojo namo, esančio Šakiuose Gimnazijos g., rūsyje esančio šilumos mazgo buvo pavogtas šilumos duomenų perdavimo įrenginys „UCM 316“. Šilumos mazgo patalpos durys rakinamos pakabinama spyna, įsilaužimo žymių nėra, nuostolis 205 eurai.

Vairavo išgėrę
Gegužės 18 d. 11.27 val. Kriūkuose pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Golf“, kurį vairavo tos seniūnijos Piesčių k. gyventoja (gim. 1961 m.). Vairuotojai nustatytas 1,98 prom. girtumas. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.
Gegužės 20 d. 11.16 val. Barzdų mstl. patikrinimui pareigūnai sustabdė mopedą „YIYING YY50QT-31“. Paaiškėjo, kad transporto priemonė nustatyta tvarka neįregistruota. Mopedą vairavo šio miestelio gyventojas (gim. 1996 m.), jam nustatytas 1,92 prom. girtumas. Transporto priemonė nuvežta į saugojimo aikštelę. Asmuo nesulaikytas.
Smurtavo
Gegužės 14 d. apie 20 val. Šakiuose Papartynų g., namuose, vyras (gim. 1997 m.) smurtavo prieš šeimos narį (gim. 2003 m.) Asmuo buvo sulaikytas.
Gegužės 15 d. apie 18 val. Barzdų mstl., namuose, vyras (gim. 1971 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1975 m.). Vyriškiui nustatytas 1.19 prom. girtumas, o moteriai nustatytas 2.59 prom. girtumas. Vyras buvo sulaikytas.
Gegužės 16 d. apie 17 val. Branduoliškių k. (Gelgaudiškio sen.) vyras (gim. 1990 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1996 m.). Moteris buvo blaivi, vyras girtumą nusistatyti atsisakė. Vyras sulaikytas.
avarija dviratininkas
Antradienio vakarą Batiškių kaime, kelių Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ir Šakiai–Prūseliai sankryžoje, „BMW 530 D“ partrenkė jauną dviratininką, kuris po įvykio neišgyveno. D. Pavalkio nuotr.


Antradienis rajono keliuose buvo paženklintas nelaimėmis – įvyko du eismo įvykiai, iš kurių viename nukentėjo pėsčiųjų perėja ėjusi moteris, o kitame – sankryžoje buvo partrenktas dviratininkas. Deja, jauno dviratininko gyvybė ligoninėje po kurio laiko užgeso.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos