baneris leidinys

Rajono gyventojas, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, atvykęs į svečius pas savo buvusią sutuoktinę, gyvenančią Lukšių miestelyje, ją įžeidinėjo, sudaužė jos telefoną. Už tokį elgesį vyriškiui dešimčiai mėnesių paskirtas laisvės apribojimas.

Kaltinamasis V. M. teisme pasakojo, kad praėjusių metų lapkričio 20 d. grįžo iš Kauno, nes turėjo dalyvauti bylos svarstyme dėl vagystės. Prisipažino, kad buvo išgėręs septynias skardines alaus. Pasak V. M., konfliktas įvyko, kadangi sergantys vaikai buvo palikti kaimynės priežiūrai, o buvusi sutuoktinė buvo pas draugą. Anot jo, galėjo būti, kad sutuoktinei sudavė 10 smūgių. Mat konflikto metu buvusi sutuoktinė rašė žinutę, tuomet jis atėmė iš rankų jos telefoną, sulaužė ir įmetė į pečių. Teisme V. M. tvirtino, kad dėl įvykio gailisi, kad atsiprašė nukentėjusios. Žalą dėl sugadinto telefono pripažįsta, susitarė, kad žalą atlygins per du mėnesius. Teisme tvirtino, kad jam yra apribota tėvo valdžia, tačiau jis bendrauja su vaikais.
Vasario 16 d. 05.56 val. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai gavo pranešimą, kad kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ties Bliuviškių kaimu dega transporto priemonė.

Atvykę į įvykio vietą, ugniagesiai gelbėtojai rado degantį mikroautobusą „Fiat Scudo“, kuris jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė variklio skyrius bei salonas. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai aiškinasi, dėl ko kilo gaisras.

„Draugo“ inf.
Smurtavo
Vasario 15 d. policijai pranešta, kad Striūpų k. (Šakių sen.) vyras (gim. 1970 m.), būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (2,06 prom. girtumas), smurtavo prieš blaivų brolį (gim. 1966 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Mirė
Vasario 15 d. apie 01 val. policijai pranešta, kad Kidulių sen. Aleksandravos k. namuose mirė vyras (gim. 1962 m.). Kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.
Rajono gyventojas, dirbdamas vienoje draudimo bendrovėje, viršydamas savo įgaliojimus, pašalino ir pakeitė bendrovėje registruotų draudėjų kontaktinius duomenis, dėl to įmonei buvo padaryta nedidelė žala.

Kaltinamasis R.V. nepripažino kaltės ir tvirtino, kad draudimo bendrovėje jo pareiga buvo kiekvieną dieną tikrinti kontaktus, todėl, sistemoje radęs neatitikimų, per skambučių centrą keitė klientų kontaktus tiek, kiek tai susiję su jo pareigomis bendrovėje. Teisme tvirtino, kad klientų nenorėjo persivilioti net išėjęs iš draudimo įmonės. Jis patvirtino, kad į skambučių centrą skambino daug kartų ne tik dėl duomenų sutikrinimo, bet ir kitais klausimais. Jis nesutinka, kad draudimo įmonei atsirado 177,82 euro žala telefonų numerių atstatymui. Teismui sakė, kad neleistinų veiksmų nevykdė. Mano, kad galėjo jo blogas matomumas sutrukdyti arba klientas klaidingai pasakė duomenis, gal jis pats juos klaidingai užsirašė. Šiuo metu dirba kitoje draudimo įmonėje, naujame darbe su buvusiais klientais nebendravo.
Lietuvos kelių policijos tarnyba įspėja vairuotojus apie visą savaitę truksiančius reidus, kurių metų tikrins vairuotojus dėl įvairiausių pažeidimų. Policijos teigimu, masiniai reidai visoje Lietuvoje vyks sausio 14–19 dienomis.

Reidų metu policijos pareigūnai tikrins, ar transporto priemonių vairuotojai neviršijo leistino važiavimo greičio. Taip pat pareigūnai kontroliuos saugaus važiavimo, manevravimo, lenkimo, važiavimo per sankryžas, pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus.

„Draugo“ inf.
Trečiadienio naktį Baltrušių kaimo ribose ant kelio rastas negyvas, įtariama, automobilio partrenktas vyras.

52 m. vyro kūnas kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ties Baltrušių kaimu rastas apie 1 val. nakties. Policijos duomenimis, žuvusysis – Žvirgždaičių seniūnijos Janukiškių kaimo gyventojas. Šalia jo rastas apgadintas dviratis. Įtariama, kad dviračiu važiavusį žmogų partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, o vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.
Vasario 12 d. ugniagesiams gelbėtojams teko vykti nuo važiuojamosios kelio dalies patraukti nugriuvusio medžio.

8.36 val. gelbėtojai gavo pranešimą, kad Lukšių miestelyje, Parko g. 2, nuvirto medis ir apgadino keliu važiavusį automobilį. Atvykę į įvykio vietą gelbėtojai pamatė, kad ant važiuojamosios kelio dalies yra užvirtęs medis, kuris virsdamas apgadino automobilį „VW Passat“. Netrukus ugniagesiai medį supjaustė grandininiu pjūklu ir pašalino nuo kelio.  

„Draugo“ inf.
Vairavo girtas
Vasario 13 d. policijos pareigūnai gavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų pranešimą, kad 17.11 val., vykdant pasienio teisinio režimo kontrolę, pasienio ruože, t.y. Vilkaviškio rajone Kataučiznos kaime, buvo sustabdytas automobilis „Renault Megane Scenic“, kurį vairavo Kudirkos Naumiesčio gyventojas (gim. 1975 m.). Vyrui nustatytas sunkus girtumas (2,76 prom.). Automobilis išvežtas į saugojimo aikštelę.

Paslauga
Vasario 13 d. Lukšių seniūnijos gyventojas (gim. 1993 m.) pranešė policijai, kad nuo 2018 m. lapkričio 2 d. iki tų pačių metų lapkričio 20 d. dešimt kartų įvairiomis sumomis (iš viso 401 euras) pervedė nenustatytam gavėjui už įdarbinimo paslaugą, tačiau paslaugos negavo.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos