baneris leidinys

Penktadienio popietę Plokščiuose privačioje namų valdoje kilo gaisras – ugniagesiai buvo kviečiami gesinti lauko virtuvės. Virtuvė sudegė iki galo, bet išgelbėti šalia buvę pastatai.
Kliudė darbuotoją
Rugsėjo 22 d. 13 val. Kriūkuose darbo vietoje vyrą (gim. 1961 m.) kliudė autokrautuvas, kurį vairavo kitas vyras (gim. 1992 m.). Nukentėjusysis kitą dieną kreipėsi į Šakių ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių.

Neblaivus pareigūnas
Rugsėjo 26 d. 7.50 val. Girėnų k. (Šakių sen.) policija sustabdė automobilį „Opel Zafira“, kuriuo į tarnybą vyko uniformuotas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnas. Paaiškėjo, jog vyriškis neblaivus – 0,97 prom. girtumas. Jam surašytas protokolas pagal Administracinių nusižengimų kodekso 422 str. 5 dalį, kuri užtraukia baudą vairuotojams nuo 800 eurų iki 1 tūkst. 100 eurų.
Apsvaigęs vairavo traktorių
Rugsėjo 21 d. apie 17 val. Branduoliškių k. (Gelgaudiškio sen.) policija patikrinimui sustabdė traktorių „Valtra“ su priekaba. Paaiškėjo, kad jį vairavo neblaivus (3,30 prom.) vyras (gim. 1977 m.). Vairuotojams, kuriems nustatyta 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas gresia baudžiamoji atsakomybė, kada vairuotojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuota transporto priemonė ir atimtos teisės iki 5-erių metų.
avarija traktorius
Kriūkų seniūnijoje ketvirtadienį traktoriui nuvažiavus nuo kelio ir apvirtus žuvo juo važiavęs keleivis.


Ketvirtadienio vakarą į tragišką eismo įvykį pakliuvo keliu važiavęs traktorius, kuriam nuvažiavus į griovį ir apvirtus, žuvo jo 52-ejų metų keleivis.
Sekmadienį ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į laukus – jiems buvo pranešta, kad dega kombainas. Gaisro būta nedidelio, jis laiku pastebėtas ir suvaldytas.

Iš Kregždančių k. (Kidulių sen.) esančių laukų apie 12 val. dienos gelbėtojams pranešta, jog reikia pagalbos gesinant laukuose kanapes pjaunantį kombainą. Atvykę į vietą ugniagesiai pamatė, jog dega kombaino „Class Lexion“ šiaudų smulkintuvo skyrius. Gaisro metu aprūko kombaino vidus, apdegė gumuoti diržai.
Smurtavo
Rugsėjo 16 d. apie 22 val. policija gavo pranešimą, jog Plynių k. (Lukšių sen.) vyras (gim. 1992 m.) smurtavo prieš kitą vyrą (gim. 1999 m.).
Rugsėjo 16 d. apie 23 val. pranešta, jog Šakiuose, V. Kudirkos g. vyras (gim. 1977 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1970 m.).
avarija pereja1
Antradienį per eismo įvykį Šakių miesto centre, Kęstučio gatvėje, nesmarkiai buvo apgadinti du lengvieji automobiliai, o po kelių valandų ir vieno jų vairuotojai prireikė medikų pagalbos. D. Pavalkio nuotr.


Antradienio popietę Šakių miesto centre įvyko eismo įvykis, kurio metu nesmarkiai apgadinti du lengvieji automobiliai. Vienas į įvykį patekusių lengvųjų automobilių priklauso apsaugos tarnybai UAB „Tigro šuolis“.
Praėjusią savaitę į Šakių rajoną turėjo atvykti išminuotojai – dviejų skirtingų seniūnijų laukuose buvo rasti sprogmenys. Pranešimai apie sprogmenis padažnėja kasmet, kai laukuose vyksta pats darbymetis.

Pirmadienį apie 11 val. specialiosios tarnybos buvo iškviestos į Pikžirnių k. (Sintautų sen.), kur laukuose dirbant žemę buvo rastas sprogmuo. Tarnybos įvedė planą „Skydas“ ir budėjo vietoje, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo būrys. Specialistai rado čia 120mm minosvaidžio minos dalį. Ją išminuotojai sunaikinimui išsivežė.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos