baneris leidinys

avarija oro pagalves
Per Žolinės šventę rajone dviejuose eismo įvykiuose susidūrė automobiliai, nesmarkiai nukentėjo ir žmonės. Asociatyvi archyvo (D. Pavalkio) nuotr.


Per Žolinės šventę ir savaitgalį netrūko eismo įvykių keliuose – susidūrė automobiliai, už vairo sėdosi išgėrę vairuotojai.
Po rugpjūčio 2 d. Šakių savivaldybėje įvykusio incidento, kai buvo išpaišytos Seimo narės konservatorės Irenos Haase priimamojo kabineto durys, Kauno apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Seimo narės kabineto durys buvo išteptos juodos spalvos purškiamais dažais, nupieštas piešinys, panašus į kryžių. Kaip sakė Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius, kol kas įtariamųjų nenustatyta. Anot viršininko, savivaldybės pastato išoriniai (vidiniai) įėjimai stebimi vaizdo kameromis, tačiau pačiame savivaldybės pastate kamerų, kurios fiksuotų vaizdą prie Seimo narės durų, nėra.
Sprogmenys
Rugpjūčio 12 d. Bridžių k. (Šakių sen.) laukuose buvo rastas sprogmuo.  Atvykę J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai nustatė, kad tai yra rankinė granata F1, kurią nedelsiant sunaikino vietoje.
Rugpjūčio 13 d. Meištų k. (Kudirkos Naumiesčio sen.) dirbant laukus taip pat rastas sprogmuo. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad tai yra Antrojo pasaulinio karo laikų 122 mm artilerijos sviedinys. Išminuotojai sviedinį sunaikino vietoje.

Smurtavo
Rugpjūčio 14 d. Šakių rajone vyras (gim. 1949 m.), būdamas blaivus, savo namuose panaudojo fizinį smurtą prieš savo žmoną (gim. 1958 m.) ir sukėlė jai fizinį skausmą. Vyras sulaikytas.
Rugpjūčio 14 d. Lukšiuose vyras (gim. 1989 m.), kuriam nustatytas 3,98 prom. girtumas, pranešė policijai, kad jį sumušė pažįstami asmenys. Pranešėjas nesugebėjo rišliai paaiškinti įvykio aplinkybių, nurodė, kad į veido sritį sudavė pažįstamas. Medikų apžiūros jis atsisakė. Įvykio aplinkybės tikslinamos.
avarija mb
Praėjusį ketvirtadienį kelyje Šakiai–Slavikai ties Duobiškių kaime esančiu Siesarties tiltu traktoriaus vairuotojas galimai nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Mercedes-Benz“, kuris po smūgio buvo smarkiai apgadintas. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusį ketvirtadienį, 14.50 val. Duobiškių kaime prie Siesarties tilto esančioje sankryžoje įvyko techninis eismo įvykis, kurio metu susidūrė traktorius ir automobilis. Įvykio metu buvo smarkiai apgadintas automobilis „Mercedes-Benz“, tačiau žmonės nenukentėjo.
Praėjusią savaitę Šakių policijos komisariato pareigūnai gavo keletą pranešimų iš Griškabūdžio miestelio gyventojų, kad pas juos namuose lankosi asmenys, siūlantys patikrinti gyvenamojo namo langus.

Policijos pareigūnai nedelsiant reagavo į tokius pranešimus ir nuvyko patikrinti asmens, kuris tikrina griškabūdiečių langus. Pasirodo, Griškabūdžio gyventojai fiksavo viską – tiek mašinos numerius, tiek patį asmenį nufotografavo ir pateikė policijai visus duomenis. Policijos pareigūnai patikrino, ar egzistuoja įmonė, kurios atstovu asmuo prisistatinėjo gyventojams, ir ar ji iš tiesų gamina langus. Paaiškėjo, kad įmonė iš tiesų egzistuoja, o tokį reklamos būdą pasirinko jos darbuotojas, norėdamas atrasti naujų klientų. Tačiau Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius sako, kad visgi gyventojų greitas reagavimas į situaciją yra sveikintinas, nes tokiu būdu pati bendruomenė save apsaugo nuo neteisėta veika užsiimančių asmenų – sukčių. Šį asmenį patikrinę pareigūnai nieko blogo nenustatė – jis skleidė informaciją apie savo įmonės paslaugų spektrą, o tai nėra draudžiama.
Sumušimai
Rugpjūčio 11 d. į VšĮ Šakių ligoninė priėmimo skyrių pristatyti sutuoktiniai – vyras (gim. 1975 m.) ir moteris (gim. 1960 m.). Vyrui diagnozuotas veido nubrozdinimas bei nustatytas sunkus girtumo laipsnis (3,17 prom.). Moteriai diagnozuotas galvos sumušimas ir  krūtinės sumušimas bei  nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,13 prom.). Po apžiūros abu nukentėjusieji išleisti į namus. Įvykio aplinkybės tikslinamos.
Rugpjūčio 11 d. į Šakių ligoninės priėmimo skyrių pristatyta moteris (gim. 1978 m.), kuriai nustatyta kairės plaštakos pjautinė žaizda. Po medikų apžiūros moteris išleista į namus. Pirminiais duomenimis, moteris aiškino, kad būdama neblaivi namuose parvirto kieme ir persipjovė ranką į pievoje gulėjusias stiklo šukes. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Šoviniai
Rugpjūčio 11 d. policijai buvo pranešta, kad Kudirkos Naumiestyje Vilkaviškio g., darant namo remontą ir griaunant lubas, tarp spalių buvo rasta 21 vnt. šovinių. Įvykio aplinkybės tikslinamos.
Rugpjūčio 6 d. 10.53 val. Prūselių kaime (Šakių sen.) buvo rastos dvi prieštankinės minos.

Atvykę išminuotojai išsiaiškino, kad tai yra „TMI4S“ vokiškos prieštankinės minos, jas išminuotojai sunaikino vietoje.

„Draugo“ inf.
Pastūmė
Rugpjūčio 6 d. policija gavo pranešimą, kad Žvirgždaičiuose pranešėją, skambinusią policijai, pastūmė dukra. Pareigūnai, nuvykę nurodytu adresu, rado pačią pranešėją (gim. 1963m.), kuriai nustatytas 3,42 prom. girtumas. Moteris nesugebėjo rišliai nurodyti įvykio aplinkybių. Ant nukentėjusios veido buvo matyti senos kraujosruvos ir nubrozdinimas. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos