baneris leidinys

Praėjusią savaitę motociklo vairuotojui kelią pastojo stirna – po susidūrimo su laukiniu gyvūnu nukentėjo vairuotojas, o gyvūnas žuvo vietoje.

Penktadienio vakarą, apie 20 val., Žygėnų kaime (Kidulių sen.) kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, esant šlapiai dangai, iš pakelės griovio į važiuojamąją kelio dalį įšoko stirna, kuri neišvengė susidūrimo su motociklo „Suzuki VZR 1800“ vairuotoju. Per eismo įvykį 36 m. vairuotojas nukentėjo, o kartu važiavusi 37 m. keleivė, pirminiais duomenimis, nesužeista. Stirna po patirto smūgio nugaišo. Kelio ruože, kuriame įvyko eismo įvykis, įspėjamojo kelio ženklo „Laukiniai gyvūnai“ nėra.

„Draugo“ inf.
Pavogė
Rugpjūčio 4 d. 10.30 val. Šakiuose Statybininkų take iš kiemo pavogtas automobilis „BMW X6“. Nuostolis – 50 tūkst. 774 eurų.
siaurusaitis
Marijampolės VPK Komunikacijos poskyrio vedėjas Renatas Siaurusaitis pabrėžė, kad vaizdo kameros padeda ištirti nusižengimus ir nusikaltimus. L. Poškevičiūtės nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusią savaitę Šakių rajono savivaldybės vicemero Dariaus Jakavičiaus kabinete su policijos pareigūnais vėl kalbėtasi apie vaizdo stebėjimo kamerų naudą bei jų atnaujinimą viešosiose vietose. Policijos atstovai ragino į vaizdo stebėjimo sistemos diegimą ir plėtrą pažiūrėti labai rimtai. Rajono savivaldybė taip pat pritaria vaizdo stebėjimo kamerų įrengimui mieste, tačiau kol kas rankos surištos.

Per įvairius projektus savivaldybė yra įsigijusi 16 vaizdo stebėjimo kamerų, tačiau...

(Daugiau paskaityti galite rugpjūčio 4 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
gaisras miskovezis
Praėjusią savaitę per plauką gaisro išvengta miške Griškabūdžio seniūnijoje, kur užsiliepsnojo medieną gabenantis traktorius „John Deere 1110“. Šakių PGT nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį ugniagesiams buvo pranešta apie užsidegusį pakrautą miškovežį ir virtuvėje užsiliepsnojusį gartraukį.
avarija opel maslausko
Moters vairuojamas automobilis vertėsi ir nulėkė į griovį, laimei, per avariją niekas rimtai nenukentėjo. R. Maslausko nuotr.


Liepos 30 d., apie 19 val., nesuvaldžiusi automobilio moteris vertėsi ir nulėkė į griovį.
Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga 2019 metais toliau tęsė tradiciniu tapusį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“, kuriame aktyviai dalyvavo ir mūsų rajono bendruomenės.

Visi pateikti saugaus eismo projektai, priklausomai nuo bendruomenių paraiškose deklaruotų narių skaičiaus, buvo suskirstyti į penkias grupes.
Vairavo neblaivus
Liepos 28 d. apie 18.54 val. gautas pranešimas, kad Ramoniškių k. (Sudargo sen.), prie kelio, rastas stovintis automobilis „VW Sharan“, priklausantis Žvirgždaičių mstl. gyventojui (gim. 1942 m.). Asmuo rastas savo gyvenamojoje vietoje, jis nurodė kad automobilį vairavo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Vyrui nustatytas 1,60 prom. girtumas. Automobilis išvežtas į saugojimo aikštelę.

Vagystė
Liepos 29 d. 8 val. 30 min. gautas pranešimas, kas Sintautų sen. Užsienių k. iš gyvenamojo namo pavogta 550 eurų ir namo dokumentai. Įsilaužimo į namą žymių nėra. Nuostolis 550 eurų.
gaisras kiduliai
Per kilusį gaisrą namo šeimininkė neteko viso užgyvento turto, laimei, pati nenukentėjo. Šakių PGT nuotr.


Liepos 23 d. popietę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Kidulių seniūniją, Berckių kaimą. Buvo gautas pranešimas, kad dega gyvenamasis namas.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos