Pasieniečiai Žiūrių kaime (Slavikų sen.) sulaikė tris sienos pažeidėjus, jie iš Rusijos Kaliningrado srities į Lietuvą pateko perplaukę Šešupės upę, kuria eina valstybinė siena.

Liepos 16 d. vėlų vakarą Valstybinės sienos apsaugos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai Žiūrių kaimo prieigose pastebėjo laukais einančius tris vyrus. Nuo šios vietos iki sienos su Rusija – mažiau nei kilometras. Lietuvos ir Rusijos siena čia eina Šešupės viduriu.
Dingo
Liepos 13 d. 19.00 val. į policiją kreipėsi Šakių Kęstučio g. gyventojas (g. 1981 m.) ir pranešė, kad liepos 10 d. apie 10.00 val. jo motina (g. 1959 m.) dviračiu išvažiavo iš namų į parduotuvę ir iki šiol negrįžo. Moteris yra liekno kūno sudėjimo, pražilusi, apie 155 cm ūgio, mūvėjo sportines pilkos spalvos kelnes. Šiuo metu jos buvimo vieta nežinoma.
Liepos 16 d. apie 10.10 val. gautas pranešimas, kad liepos 15 d. apie 12.20 val. iš namų, esančių Sintautų seniūnijos Veršių kaime, išėjo vyras (g. 1979 m.). Jis yra apie 1.57 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, tamsių trumpų plaukų, vilkėjo juodus marškinius, mėlynos spalvos kelnes, avėjo juodus batus.

Suniokojo
Liepos 13 d. 9.25 val. gautas vyro pranešimas, kad apie 8.30 val. pastebėjo, kad prie namų, esančių Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaime, nulaužtos jam priklausančios devynios eglės ir pradurtas siloso rulonas. Nuostolis 430 eurų.
naras
Nuotr. Narai dirbo pamainomis, jie teigė, kad skenduolių paiešką sunkino neskaidrus Nemuno vanduo.


Savaitgalį Pakalniškių kaime (Gelgaudiškio sen.) Nemunas pasiglemžė 38 m. vyriškio gyvybę. Su juo kartu buvusios 33 m. moters kūną ugniagesiai gelbėtojai surado trečiadienio popietę už trijų kilometrų nuo tragedijos vietos ties Skaistakaimio kaimu.
Trečiadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į eismo įvykį, buvo gautas pranešimas, kad griovyje apvirtęs automobilis.

Liepos 12 d. 21:43 val buvo gautas pranešimas, kad Lukšių seniūnijos Kuprių kaime žmonės pastebėjo griovyje apvirtusį automobilį Ford Focus“. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai rado griovyje automobilį, atjungė automobilio akumuliatorių, vėliau automobilį ištraukė iš griovio. Laimei sužalotų žmonių nebuvo. Vairuotojas medikų pagalbos atsisakė.

„Draugo“ inf.
Smurtavo
Liepos 8 d. gautas pranešimas, kad 19.04 val. Šakių seniūnijos Kisielių kaime namo kieme neblaivus (1,76 prom. ) vyras (g. 1995 m.) sugriebė rankomis sugyventinės mažametį sūnų (g. 2009 m.), jį pakėlė ir trenkė į žemę. Vėliau, pasiėmęs peilį, nuėjo į gretimą sodybą ir pagrasino susidoroti su sugyventinės artimaisiais. Vaikas, suteikus medikų pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis į namus. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dingo
Liepos 10 d. į policiją kreipėsi Šakių savivaldybės gyventoja ir pranešė, kad liepos 8 d. išvyko sūnaus sugyventinė (g. 1984 m.) ir iki šiol negrįžo, jos buvimo vieta nežinoma. Moteris yra apie 1,70 metro ūgio, šviesių plaukų, liekno kūno sudėjimo.
Kaip informavo Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Valstybės dienos proga buvo apdovanoti policijos pareigūnai ir darbuotojai, tarp jų ir penki Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Liepos 4 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga įteikė vardinę dovaną – rankinį laikrodį – vyresniajam inspektoriui Artūrui Balčiūnaičiui, Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui.
Sintautų miestelio gyventoja (g. 1939 m.) pasitikėjo pirmą kartą gyvenime matomu pusamžiu vyriškiu, kuris jai pasiūlė pirkti malkų, ir davė jam pinigų. Pensininkė žadėtų malkų nesulaukusi kreipėsi į policiją.

Liepos 2 d. nepažįstamas vyras, užsukęs į 78-erių metų sintautiškės namus, jai pasiūlė pirkti malkų. Vyriškis moteriai nekėlė jokio įtarimo, todėl ši sutiko. Tariamas malkų pardavėjas paprašė, kad pensininkė iš karto jam duotų 120 eurų ir pažadėjo, kad malkos tuoj pat bus atvežtos. Garbaus amžiaus moteris atidavė pinigus ir ėmė laukti, kada į jos kiemą įsuks sunkvežimis. Ji laukė visą dieną, tačiau niekas malkų taip ir neatvežė. Liepos 3 d. moteris kreipėsi į policiją.
Šakių ugniagesių pagalbos paprašė dvejų metukų vaiko mama, kuri pranešė, kad vaikas užsitrenkė bute.

Liepos 6 d. apie 11 val. ugniagesiai gelbėtojai, atvykę į Šakiuose Banaičio g. esantį namą, per langą pateko į buto vidų, atrakino duris, įleido vaiko tėvus.

„Draugo“ inf.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos