Teisėtvarka

baneris leidinys

12 kartų teistam rajono gyventojui vėl panižo nagai. Būdamas neblaivus jis įsibrovė į gyvenamą namą ir pagrobė 30 eurų vertės televizorių.

Vasario 2 d. vidurdienį K. S. būdamas apsvaigęs nuo alkoholio atplėšė medienos plokštę, kuria buvo užkaltas langas, ir išdaužęs stiklą įsibrovė į Sudargo seniūnijos gyventojos gyvenamąjį namą, iš kurio pagrobė šeimininkei priklausantį 30 eurų vertės televizorių.
Dingo
Rugpjūčio 14 d. 20.13 val. policija gavo pranešimą, kad Šakių seniūnijos Naudžių kaimo gyventoja (gim. 1965 m.) rugpjūčio10 d. grįžusi iš darbo pastebėjo, jog namuose nėra kartu gyvenančio brolio (gim. 1963 m.). Vyro požymiai: liekno kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų.

Pasipriešino
Rugpjūčio 14 d. 21.28 val. Šakių rajono policijos komisariato pareigūnams pagal iškvietimą nuvykus į Kidulių seniūnijos Valenčiūnų kaimą, akivaizdžiai neblaivus vyras (gim. 1981 m.) negalėjo paaiškinti, dėl ko jis kvietė policijos pareigūnus, ir vengė pasitikrinti girtumą. Reagavimo skyriaus pareigūnams išeinant iš kiemo, vyriškis, prisiartinęs pavojingu atstumu, grasino jiems fiziniu susidorojimu ir užsimojęs kumščiu bandė suduoti Reagavimo skyriaus pareigūnui. Dėl to pareigūnai prieš jį privalėjo panaudoti kovos imtynių veiksmus ir specialiąsias policijos priemones, t.y. ašarinės dujas ir antrankius. Įtariamasis sulaikytas.
gaisras razienos
Nuotr. Pakorbūdžių kaime užsidegus ražienoms, ugniagesiams padėti nedelsdami atvažiavo smulkių ūkių darbininkai, kurie aparė gaisravietę, kad liepsna nepasiglemžtų čia pat esančio avižų lauko ir sodybos.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Praėjusį ketvirtadienį rajono žemdirbiams teko grumtis su ugnimi. Užsidegė Šakių seniūnijos Pakorbūdžių kaime esančios ūkininko ražienos ir bendrovei priklausančios siloso tranšėjos (Gelgaudiškio sen. Pajotijų k.). Abu gaisrai užgesinti nedelsiant, tačiau jų gesinimo aplinkybės visuomenėje sukėlė diskusijas dėl šiek tiek primirštos savanorių ugniagesių gelbėtojų veiklos.
Rugpjūčio 9 d. policijos pareigūnai gavo pranešimą apie įvykdytą vagystę.

81-erių metų Šakių rajono Šunkarių kaimo gyventojas pranešė, kad iš jo namų yra pavogta didelė suma pinigų.

Į pareigūnus senolis kreipėsi tą pačią dieną 13 val. 30 min., kai pastebėjo, kad į jo namus patekę pro neužrakintas duris iš medinės spintelės įsibrovėliai pavogė 20 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.
Sumušė
Rugpjūčio 9 d. į Šakių ligoninę atvyko neblaivi Vilniaus gyventoja (gim. 1984 m.). Ji nurodė, kad tą pačią dieną 6.45 val. vestuvių šventėje, vykusioje Sudargo seniūnijos Margiškių kaime esančioje sodyboje, nepažįstami asmenys vieną kartą kumščiu trenkė jai į veidą ir koja spyrė į pilvą. Moteriai buvo diagnozuotas veido ir galvos sumušimas, viršutinės ir apatinės lūpos nubrozdinimas, pilvo sienos sumušimas. Vilnietė išleista gydytis į namus.
Rugpjūčio 11 d. apie 11 val. į policiją kreipėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pagėgių pasienio rinktinės Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos pasienietis, vidaus tarnybos puskarininkis (gim. 1987 m.), kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,42 prom.). Pasienietis nurodė, kad tos pačios dienos naktį, apie 2 val., Kudirkos Naumiestyje svečiuojantis pas pažįstamą, jį sumušė iš matymo pažįstamas asmuo. Nukentėjusysis dėl kirstinės žaizdos galvoje gydomas ambulatoriškai. Aplinkybės tikslinamos.
Sintautų seniūnijos gyventojas susiginčijęs su broliu jį aptalžė. Negana to, jo automobilyje buvo rasta galimai narkotinės medžiagos.

Praėjusių metų spalio 19 d. K. M. nuvyko į brolio sodybą. Teisme jis prisipažino, kad pirmas sudavė smūgį broliui, mat susipyko dėl automobilio. K. M. neigė, kad konflikto metu buvo apsvaigęs, nurodė, kad nusikaltimo dieną jam buvo atliktas medicininis patikrinimas, o tušti paketėliai, rasti automobilyje, yra likę po apsilankymo Danijoje. Vyriškis teigė, kad nuoširdžiai gailisi dėl padarytų veikų, nori būti atleistas nuo bausmės pagal laidavimą, nes civilinį ieškinį patenkino, kiek galėjo, t.y. atlygino 300 eurų.  
Išlaužė
Rugpjūčio 6 d. 08.57 val. vyras (gim. 1980 m.) pranešė policijai, kad išlaužta jam priklausančio automobilio „BMW X5“, stovėjusio Šakiuose, Šaulių gatvėje esančios sodybos kieme, kairės pusės priekinių durų spyna, bet iš automobilio vidaus nieko nepavogta. Nuostolis 250 eurų.

Sudavė
Rugpjūčio 8 d. į policiją kreipėsi moteris (gim. 1978 m.) ir pranešė, kad, prieš dvi dienas Šakiuose, sėdint automobilyje, jos sutuoktinis (gim. 1977 m.) vieną kartą delnu sudavė jai per veidą. Įtariamasis sulaikytas.
Rugpjūčio 5 d. Sintautų seniūnijoje Keturnaujienos kaime į kelkraštį nulėkė ir apvirto automobilis ,,Seat Toledo“.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams vairuotoja (gim. 1994 m.) buvo jau išlipusi iš automobilio. Automobilį specialiosios tarnybos ištraukė iš griovio ant važiuojamosios kelio dalies. Vairuotojai medikų pagalbos neprireikė.

„Draugo“ inf.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos