baneris leidinys

gaisras traktorius
Šeštadienį tręšdamas žemę laukuose užsidegė traktorius „John Deere“, o nuo liepsnų smarkiai nukentėjo ir prie jo prikabintas trąšų barstytuvas. Skaitytojo nuotr.


Šeštadienį po vidurdienio laukuose dirbant lauko darbus užsidegė traktorius „John Deere“.
Šeštadienį rajone policijos pareigūnams įkliuvo trys girti vairuotojai. Vienas iš jų pateko į eismo įvykį, o du iš šių vairuotojų netgi neturėjo teisių.

Balandžio 10 d. apie 6 val. Lekėčių žiedinėje sankryžoje automobilis įvažiavo į stulpą. Į vietą nuvykę policijos pareigūnai rado stovintį automobilį „VW Golf“, o šalia jo vyrą (gim. 1983 m.). Vyriškis yra Kauno rajono gyventojas, o pareigūnams prisipažino vairavęs automobilį. Jam nustatytas 2,08 prom. girtumas. Vyras teisės vairuoti neturi. Automobilis perduotas saugojimui.
Prasidėjus pavasariniams darbams, laukuose žemdirbiai vėl pradėjo rasti sprogmenų, kurie, tikėtina, dar užsilikę nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Praėjusį ketvirtadienį Kidulių seniūnijoje rasta netgi aviacinė bomba.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, balandžio 8 d. apie 13 val. Aleksandravos k. (Kidulių sen.) pranešta apie laukuose rastą sprogmenį. Nedelsiant buvo įvestas planas „Skydas“ ir specialiosios tarnybos budėjo, kol atvyko išminuotojai. Pasirodo, laukuose dirbant žemę buvo rasta aviacinė bomba, kurią išminuotojai išsivežė į poligoną sunaikinti.

„Draugo“ inf.
Ginklas
Balandžio 9 d. policijai pranešė rajono gyventojas (gim. 1994 m.), kad Smilgių k. (Griškabūdžio sen.) po senelio mirties, tvarkydamas jo daiktus, rado dujinį ginklą „Voltrant special mod“ 88,9 mm ir ginklo dėtuvėje vieną 9 mm dujinį šovinį. Ginklas ir šovinys paimti iš pranešėjo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
avarija skoda golf
Po dviejų lengvųjų automobilių susidūrimo nukentėjo trys asmenys, tarp kurių ir nepilnametė.

Praėjusį antradienį kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas iš šalutinio kelio išsukusi jauna vairuotoja nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir susidūrė. Per eismo įvykį nukentėjo net trys jauni žmonės, tarp kurių ir nepilnametė.
Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, rajone sulaikyti du neblaivūs vairuotojai. Dar viename automobilyje pareigūnai aptiko galimai narkotinių medžiagų.  

Balandžio 5 d. apie 13 val. Bliūkiškių kaime (Sintautų sen.) pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs automobilis „VW Passat“. Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad jį vairavo šio kaimo gyventojas (gim. 1981 m.). Asmeniui buvo nustatytas 1,94 prom. girtumas. Automobilį teko nuvežti į saugomą aikštelę.
Siekiant suvaldyti viruso plitimą šalyje, šv. Velykų savaitgalį nuo balandžio 2 d. 13 val. iki balandžio 5 d. 21 val. buvo vykdoma sustiprinta atvykstančių ir išvykstančių asmenų judėjimo kontrolė tarp savivaldybių. Rajone policijos pareigūnai postus rengė ne prie įvažiavimo į miestą, o prie savivaldybės ribų.

Nuo penktadienio keliuose budėję pareigūnai rajone per šventines dienas apsuko 26 automobilius. Postuose užfiksuota ir 27 Administracinių nusižengimų kodekso pažeidimai, o vienu atveju pradėtas netgi ikiteisminis tyrimas. Tačiau visi šie pažeidimai nėra susiję su karantino pažeidimais.
Smurtavo
Balandžio 2 d. policija gavo pranešimą, kad nuo šių metų kovo 31 d. iki balandžio 2 d. namuose, esančiuose Šakiuose Jaunystės take, vyras (gim. 1974 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (gim. 1965 m.). Smurto metu vyriškis sukėlė moteriai fizinį skausmą. Vyras buvo sulaikytas, jam nustatytas vidutinis girtumas.
Kovo 3 d. apie 19 val. Skaistakaimio k. (Gelgaudiškio sen.) vyras (gim. 1986 m.) smurtavo prieš kitą vyrą (gim. 1998 m.). Nukentėjusysis jautė fizinį skausmą.
Balandžio 4 d. apie 21 val. namuose, esančiuose Žvirgždaičiuose, prieš blaivią moterį (gim. 1991 m.) smurtavo ir sukėlė fizinį skausmą sugyventinis (gim. 1984 m.). Smurtautojui nustatytas 2,89 prom. girtumas. Vyras buvo sulaikytas.
Balandžio 6 d. policija gavo pranešimą, kad namuose, esančiuose Veršnių k. (Lekėčių sen.), sužalota moteris (gim. 1939 m.). Šakių ligoninėje jai nustatytas kojos lūžis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos