baneris leidinys

Smurtavo
Kovo 25 d. apie 1 val., Kidulių sen., Žygėnų k., Plento g., namuose, kilus konfliktui, galimai neblaivus vyras (g. 1990 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1992 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Kovo 25 d. apie 18.40 val., Šakiuose, Kęstučio g., namuose, kilus konfliktui, neblaivus vyras (g. 1970 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1970 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Kovo 26 d. apie 00.09 val., Kudirkos Naumiestyje, Dariaus ir Girėno g., namuose neblaivus (1,49 prom.) vyras (g. 1976 m.) smurtavo prieš neblaivią (1,72 prom.) moterį (g. 1981 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
totoraitiene kvederevicius
Viešojoje erdvėje jau nuo rinkimų nakties netyla komentarai apie galimus balsų papirkinėjimo atvejus, tačiau policijoje gauti vos du pranešimai, dėl kurių pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaip skelbiama policijos įvykių suvestinėje, kovo 20 d. gautas pranešimas, kad...

(Daugiau paskaityti galite kovo 24 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Kovo 20 d. rajono ugniagesiai skubėjo į pasienį, buvo gautas pranešimas, kad Sudargo sen. Sakalų k. dega atvira teritorija.

Pirmadienį po pietų buvo gautas pranešimas, kad pasienyje su Rusija dega žolė, ugnis priartėjo prie Lietuvos sienos.
Vairavo neblaivūs
Kovo 20 d. 19.23 val. Šakiuose, Griškabūdžio g., automobilį „Skoda Octavia“ galimai vairavo neblaivus vyras (g. 1964 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,77 prom. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.
Kovo 22 d. apie 8 val. Lukšiuose, Pergalės g., automobilį „Toyota Avensis Verso“ vairavo neblaivus vyras (g. 1974 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,41 prom. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.
kvederevicius ataskaita
Pasak Šakių rajono policijos komisariato viršininko Aušrio Kvederevičiaus pernai į iškvietimus buvo sureaguota greitai ir laiku. Lyginant su ankstesniais metais, pačių įvykių sumažėjo: 2022 metais rajono pareigūnai vyko į 3 tūkst. 214 iškvietimų, 2021 m. – į 3 tūkst. 344. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius, viešojoje erdvėje pristatydamas 2022 m. veiklos ataskaitą, didžiausia problema įvardijo augančių vagysčių skaičių bei sukčiavimą. Vertinat praeitų metų veiklą, pasidžiaugta, kad padidėjo žmonių pasitikėjimas policijos pareigūnų darbu, nusikalstamų veikų ištyrimas buvo vienas geriausių apskrityje.
gaisras rulonai1
Įtariama, kad rulonai su Raimondo Januševičiaus plakatais buvo padegti, dėl įvykių pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šakių PGT nuotr.

Tikėtina, kad rinkimų rezultatai išprovokavo kažkieno pyktį, mat naktį, spėjama, padegti šiaudų rulonai, ant kurių buvo dabar jau išrinktojo rajono mero rinkiminiai plakatai.
Smurtavo
Kovo 17 d. apie 01.10 val. Šakių sen. Prūselių k. Pievų g., namuose kilus konfliktui, neblaivi moteris (g. 1967 m.) smurtavo prieš neblaivų vyrą (g. 1991 m.). Įtariamoji sulaikyta ir pristatyta į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kovo 17 d. apie 21.30 val. Sintautų sen. Gaisrių k., namuose kilus konfliktui, neblaivus vyras (g. 1999 m.) smurtavo prieš neblaivų vyrą (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
sukciai renka aukas
Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Į redakciją paskambinusi, o vėliau ir socialiniame tinkle „Facebook“pasidalinusi senjorė Zita su nerimu pasakojo, kaip viename Šakių prekybos centre pinigus paaukojusi galimai aferistei, rinkusiai lėšas kurčiųjų organizacijai. Kalbinti policijos pareigūnai neabejoja, tokie pinigų prašytojai – sukčiai, jie pasitelkia įvairias taktikas ir vilioja iš žmonių pinigus. Paskutinė mada – sukčius apsimeta, kad yra kurčias ir prašo paramos netikroms neįgaliųjų organizacijoms.

Senjorė Zita (red. pavardė žinoma) pasakojo, kad savaitės pradžioje lankėsi Šakių miesto centre esančiame prekybos centre „Gulbelė Aibė“. Staiga pačioje parduotuvėje prieš akis iššoko tamsesnio gymio moteris ir pakišo lapą, kuriame Zita perskaitė, jog renkamos aukos kurčiųjų organizacijai.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos