baneris leidinys

Apgavo
Lapkričio 12 d. Šakių gyventoja pranešė policijai, kad šių metų lapkričio 3 d. patikėjo pažįstamam asmeniui parduoti jai priklausantį mobiliojo ryšio telefoną „Samsung A70 128 GB (A705)“, kurio vertė 399 eurai. Vyras iki šiol moteriai pinigų už minėtą telefoną ar paties telefono negrąžino.

Lapkričio 13 d. gautas pranešimas, kad Gelgaudiškio gyventojas šių metų lapkričio 11 d. į skelbimų portalą įdėjo skelbimą apie parduodamą kompiuterį „MSI“. Netrukus jam paskambino vyriškis, su kuriuo sutarė, kad kompiuterį jis nupirks už 500 eurų. Pardavėjas iš asmeninės „Facebook“ paskyros gavo pavedimo kopiją, kad mokėjimas įvykdytas. Pardavėjas siuntą (kompiuterį) išsiuntė iš Šakių autobusų parko į Vilnių ir 13 val. gavo žinutę, kad pirkėjas siuntą pasiėmė. Pinigai negauti iki šiol, pirkėjas telefonu neatsiliepia, socialiniuose tinkluose jo paskyra užblokuota, susisiekti nėra galimybės. Nuostolis 505 eurai.
avarija audi a6
Įvykio metu apgadintas ir vicemero vairuotas tarnybinis automobilis „Audi“. Skaitytojo nuotr.

Praėjusią savaitę ankstų ūkanotą penktadienio rytą Šakiuose į eismo įvykį pateko mero pavaduotojas Darius Jakavičius. Vicemero, važiuojančio pagrindine gatve, nepraleido šalutiniu keliu važiuojantis kito automobilio vairuotojas. Eismo įvykio metu niekas nenukentėjo, tik buvo apgadinti abu automobiliai.
Vairavo girtas
Lapkričio 9 d. apie 15 val. Kriūkų sen. Leoniškių k. policija sustabdė automobilį „Mazda 626“, kurį vairavo išgėręs Padainių k. (gim. 1979 m.) gyventojas. Vairuotojui nustatytas 2,49 prom. girtumas. Automobilis nuvežtas į saugomą aikštelę.
Pirmadienį sieną su Rusijos Federacija saugantys Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai patruliuodami palei Šešupę ties Bajoraičių kaimu upėje pastebėjo du sprogmenis.

Pradėję tikrinti pakrantę, pareigūnai dumble ir žolėje pamatė dar šešis tokius pat radinius. Kudirkos Naumiesčio pasieniečiai iškart organizavo sprogmenų ir vietovės apsaugą bei iškvietė Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojus.
Smurtavo
Lapkričio 5 d. 20.30 val. Griškabūdžio sen. Katilių k. vyras (gim. 1970 m.) smurtavo prieš nepilnametę merginą (gim. 2002 m.). Smurtavęs vyras buvo neblaivus – jam nustatyta 3,17 prom. girtumas. Vyras buvo sulaikytas.

Girtas
Lapkričio 5 d. apie 10 val. Šakiuose, V. Kudirkos g., pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Audi 80“, kurį vairavo neblaivus vyras (gim. 1970 m.). Vairuotojui nustatytas 2,59 prom. girtumas.
Sekmadienio pavakarę kelyje Lekėčiai–Pavilkijys užsiliepsnojo lengvasis automobilis.

Atvykę į įvykio vietą ugniagesiai automobilį „Fiat Punto“ jau rado degantį atvira liepsna.

Gaisro metu sudegė visos automobilio degiosios detalės.

Nelaimės priežastys tiriamos.

„Draugo“ inf.
Apvogė
Spalio 31 d. 13.11 val. moteris (gim. 1954 m.) pranešė, kad iš jos mamos namų, esančių Kiduliuose, pavogti dideli briedžio ragai. Padaryta 500 eurų turtinė žala.
Lapkričio 3 d. Kriūkų sen. Gerdžiūnų k., išlaužus garažo duris, pavogtas vyrui (gim. 1991 m.) priklausantis motociklas „Jawa 350/634“. Padaryta 3 tūkst. eurų turtinė žala.

Vairavo neblaivūs
Spalio 31 d. apie 18 val. Šakiuose Šaulių g. buvo sustabdyta transporto priemonė „Volvo V70“, kurią vairavo neblaivus vyras (gim. 1979 m.). Jam nustatytas 1,59 prom. girtumas.
Lapkričio 1 d. apie 12 val. Kriūkuose buvo sustabdytas automobilis „Audi A6“, kurį vairavo neblaivus asmuo. Jam nustatytas 2,68 prom. girtumas.
tikrino akcija
Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė su jaunaisiais policijos rėmėjais praėjusią savaitę vykdė prevencinę akciją, kurios metu stebėjo, ar aikštelėse ir gatvėse palikti stovėti automobiliai yra užrakinti, ar salonuose nėra palikta vertingų daiktų. Organizatorių nuotr.

Praėjusią savaitę Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė su pagalbininkais – jaunaisiais policijos rėmėjais – vykdė prevencinę akciją, kurios metu stebėjo, ar aikštelėse ir gatvėse paliktų stovėti automobilių salonuose nėra palikta vertingų daiktų. Taip pat akcijos metu buvo kalbinami vairuotojai, praeiviai, pareigūnė ir rėmėjai pasakojo, kaip rūpintis automobilio ir asmeninių daiktų saugumu, dalino skrajutes.
86

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos