baneris leidinys

Gausus būrys Šakių rajono moksleivių, Slavikų pagrindinės mokyklos mokinių, svajojančių savo ateitį susieti su policijos pareigūno profesija, bei rajono jaunųjų policijos rėmėjų neseniai lankėsi Maštaičiuose (Kauno r.) įsikūrusioje Lietuvos policijos mokykloje.
 
Šakiečius moksleivius su policijos pareigūno profesijos ypatumais supažindino Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių vyr. specialistė Vilija Žukaitytė bei Profesinės taktikos skyriaus vyresnysis specialistas Saulius Džiaugys. Moksleiviai apžiūrėjo skyriaus patalpas, ekrane išvydo filmuotą medžiagą, pasakojančią apie Lietuvos policijos mokyklos gyvenimą: kursantų atranką, mokymosi programas, pratybas, sportinius renginius. Mokiniai taip pat buvo supažindinti su specialiosiomis priemonėmis, ginklais, kita policijos pareigūnų ekipuote, galėjo stebėti kursantų mokomąsias pratybas: nusikaltėlio sulaikymą, jo pristatymą į imituotą operatyvaus valdymo grupės patalpą, galėjo apžiūrėti mokykloje turimas transporto priemones. Ekskursantai taip pat apsilankė ir ekstremalių situacijų modeliavimo klasėje, kitaip dar vadinamoje simuliatoriumi. Geriausias žinias parodę moksleiviai išbandė savo sugebėjimus simuliatoriuje, dėstytojo parinktose situacijose. Moksleiviai apžiūrėjo pagrindinio mokyklos pastato mokymosi patalpas, pabendravo su dėstytojais ir kursantais. Visiems ekskursijos dalyviams, Šakių rajono moksleiviams, viešųjų ryšių specialistė V. Žukaitytė įteikė atminimo dovanėles - atšvaitus.
 
„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Rita D. 2014-12-14 10:31
AČIŪ Šakių r. PK Viešosios policijos sk. Prevencijos posk. vyr. specialistei Aušrai Mockevičiūtei už mūsų mokiniams suorganizuotą ekskursiją! Tokios "gyvos pamokos" vaikams tik padės dar geriau apsispręsti dėl profesijos pasirinkimo.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos