baneris leidinys

suoliukas aprasytasLiepos 29 d. šakiečių iniciatyvos „Tvarkau Šakius“ socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtoje grupėje pasirodė nuotrauka, kurioje įamžintas vienas iš Šakių J. Lingio esančių suoliukų.
 
Nuotr. Algirdo Unguvaičio teigimu, bus ieškomi asmenys, kurie įvairiais užrašais išmargino J. Lingio parko suoliuką.
 
Prieš dvejus metus VšĮ „Mano skveras“ iš savo lėšų pakeitė J. Lingio parko suoliukus ir paskyrė tam 5792 eurų (20 tūkst. litų). Tačiau, pasirodo, ne visi kraštiečiai vertina atliktus gerus darbus, nes vienas iš suoliukų jau nuniokotas – išmargintas įvairiais užrašais.

„Tvarkau Šakius“ grupėje atsiradus šiai nuotraukai pasipylė šakiečių komentarai apie tai, kaip miesto gyventojai netausoja turto, o Algirdas Unguvaitis, vienas iš iniciatyvos „Tvarkau Šakius“ autorių, nusivylęs, jog negerbiamas kitų žmonių darbas.

„Apmaudu, mes už savo pinigus juos nupirkome, samdėme statybų firmą suoliukams pastatyti, o kažkas lengva ranka niokoja“, – kalbėjo A. Unguvaitis.

Iniciatyvos autorius mano, jog vienas iš būdų, kaip apsisaugoti nuo panašių incidentų, – stebėjimo kamerų įrengimas.

„Manau, kameros būtų viena iš išeičių užkirsti kelią panašiems darbams. Be to, į tokį elgesį turėtų nenumoti ranka ir policija. Kol nebus prevencijos, niekas nepasikeis“, – sakė A. Unguvaitis.

Šakiečio teigimu, šie „darbeliai“ nebus užmiršti – bus imtasi visų reikalingų priemonių, kad būtų surasti asmenys, kuriems niežti nagai blogiems darbams.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos