baneris leidinys

Kyšis
Rugpjūčio 3 d. Lekėčių miestelyje Kauno gatvėje vairuotojas (52 m.), gyvenantis Kauno rajono Zapyškio seniūnijoje, siekdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo girtas - 2,4 prom. girtumas) Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono Policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnams tiesiogiai siūlė 200 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 straipsnio 2 dalį. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Sužalojo
Rugpjūčio 4 d. į Šakių ligoninę kreipėsi Šakių seniūnijos Šunkarių kaimo gyventojas (42 m.), kuriam diagnozuota galvos smegenų sukrėtimas. Po patikrinimo jis išleistas gydytis namuose. Vyras paaiškino, kad rugpjūčio 3 d. ne savo namuose jį sužalojo 2 iš matymo pažįstami asmenys.

Apgavo
Rugpjūčio 5 d. apie 14 val. 30 min. Kudirkos Naumiesčio Vytauto gatvės gyventoja (24 m.) paskambinusiam ir prisistačiusiam AB „Swedbank“ darbuotoju vyriškiui padiktavo savo elektroninės bankininkystės duomenis, o po to prisijungusi prie savo elektroninės bankininkystės pastebėjo, kad iš jos sąskaitos į kito asmens sąskaitą pervesta 350 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos