baneris leidinys

Sumušė
Rugpjūčio 7 d. į Šakių ligoninę kreipėsi Šakių seniūnijos Briedžių kaimo gyventojas (16 m.) dėl akies bei kairės pusės veido sumušimo ir kraujosruvos, dešinės kojos daugybinių nubrozdinimų. Jis išleistas gydytis į namus. Jaunuolis paaiškino, jog rugpjūčio 6 d. apie pusiaunaktį Briedžių miško aikštelėje jį sumušė 2 nepažįstami jaunuoliai.

Padirbta kupiūra
Rugpjūčio 7 d. į policiją kreipėsi UAB „G4S Lietuva“ Kauno regiono Pinigų pervežimo ir perskaičiavimo skyriaus vadovas ir pranešė, kad rugpjūčio 5 d. inkasuojant pinigus buvo gautas iš UAB „Gulbelė“, esančios Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, padirbtas vienas 50 eurų vertės banknotas.

Apgavo
Rugpjūčio 7 d. po 13 val. į moters (83 m.), gyvenančios Šakiuose Vytauto gatvėje, laidinį telefoną paskambinęs vyriškis prisistatė policijos pareigūnu ir pareikalavo pinigų už tai, kad nebūtų keliama baudžiamoji byla dėl jos sūnaus padaryto auto įvykio. Pareiškėja vėliau atėjusiam nepažįstamam vyriškiui atidavė 1210 eurų ir geltono metalo (vestuvinį žiedą ir grandinėlę su kryželiu). Nuostolis 1420 eurų.

Mirė
Rugpjūčio 7 d. apie 19 val. Šakių rajono Striūpų kaime savo namo kieme, stikliniame šiltnamyje, tarp stiklo šukių rastas vyro (77 m.) kūnas su pjautinėmis žaizdomis.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos