baneris leidinys

automatas sudauzytasRugpjūčio 20 d. rytą pro renovuotą Šakių miesto aikštę ėję gyventojai išvydo nemalonų vaizdą – chuliganai sudaužė šalia fontano esantį aparatą, į kurį įmetus vieno euro monetą buvo galima užsisakyti pasirinktą melodiją.
 
Nuotr. Chuliganai nusiaubė miesto aikštėje šalia kariliono esantį aparatą – kietu daiktu išdaužė jo stiklą.
 
Apie šį įvykį Šakių seniūnijos darbuotojas pranešė atostogaujančiam miesto seniūnui Daliui Jasevičiui dar rugpjūčio 19 d., kai vienas seniūnijos darbuotojas pastebėjo suniokotą aparatą. Akivaizdu, kad aparatas buvo sudaužytas specialiai trenkiant į jį kokiu nors kietu daiktu. Dėl šio įvykio Šakių seniūnas kreipėsi į policiją.

Dar nepraėję nė du mėnesiai, kai rekonstruota miesto aikštė džiugina tiek Šakių gyventojus, tiek atvykstančius į mūsų kraštą. Net ir karštomis vasaros dienomis, kai temperatūra pakildavo gerokai virš 30 laipsnių, centrinėje miesto aikštėje niekada netrūkdavo lankytojų. O ką jau kalbėti apie savaitgalius ar įvairias progas, kai žmonės mielai ateina į aikštę, daugelis mėgsta nusifotografuoti prie kariliono. Aišku, per tuos nepilnus du mėnesius buvo visokių nesusipratimų. Pasirodo, kad kartai neveikdavo prie fontano įrengtas aparatas, į kurį įmetus vieno euro monetą buvo galima užsisakyti melodiją, kurią čia pat skambina kariliono varpai.

Akivaizdu, kad ne visiems žmonėms norisi džiaugtis ir grožėtis atsinaujinančiu miesto skveru. Vis dar atsiranda tokių, kuriems nesvarbu nei viešasis interesas, nei estetinis vaizdas. Gal padėtis pasitaisytų, jei nusikalsti linkę žmonės žinotų, kad miesto aikštė yra stebima vaizdo kamerų?

Projektą kuravęs Šakių savivaldybės Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas sako, kad miesto aikštėje yra numatyta įrengti ir stebėjimo kameras. Gal jos ateityje padės išvengti panašių incidentų? V. Girdauskas sako, kad dėl padarytos žalos atlyginimo savivaldybė ketina kreiptis ir į draudimo bendrovę, nes turtas buvo apdraustas.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos