baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau –apskrities VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami sumažinti eismo įvykių, kuriuose žūsta ar nukenčia žmonės, vykdė prevencinį darbą.  Rugsėjo 11–12 dienomis buvo patikrinti  924 transporto priemonių vairuotojai Marijampolės apskrityje ir nustatyti 54 kelių eismo taisyklių pažeidėjai.
 
Rugsėjo 12 d. apie 15 val. Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai Šakių rajone  sustabdė automobilį „VW Golf“. Pareigūnai priėję prie automobilio pajuto nuo vairuotojo sklindantį alkoholio kvapą. Jo elgsena buvo neadekvati, kalba nerišli. Vairuotojo buvo paprašyta pateikti dokumentus ir paaiškėjo, kad tai  41 m. Šakių rajono gyventojas, kuris į alkoholio matuoklį pripūtė 2,28 prom. alkoholio. Kad vairavo išgėręs, vyriškis nesiginčijo, bet neatsispyrė pagundai ir prašė pareigūnų nerašyti administracinio teisės pažeidimo protokolo ir žadėjo atsilyginti. Pareigūnai neblaivų šakietį įspėjo apie atsakomybę, kuri gresia bandant papirkti policijos pareigūnus. Tačiau vyriškis buvo atkaklus, nesiliovė prašyti pareigūnų „išsiskirstyti taikiai“, teigė – jei praras vairuotojo pažymėjimą – praras ir darbą. Tačiau pareigūnai atsakingai vykdė savo pareigą ir priminė, jog vyriškis apie tai turėjo pagalvoti anksčiau ir prieš sėsdamas už automobilio vairo negerti. Tačiau neblaivus vairuotojas nepaisė įspėjimų ir tarnybiniame automobilyje ant daiktų laikymo dėžės padėjo, kaip vėliau paaiškėjo, dvi kupiūras po šimtą eurų.

Po pusvalandžio toje pačioje vietoje pareigūnai sustabdė automobilį „Renault Lagūna“, kurį vairavo 29 m. vaikinas, kaip vėliau paaiškėjo, kyšį davusio vyriškio draugas. Šis ne tik kad vairavo išgėręs (2,22 prom. alkoholio), bet neturėjo automobilio dokumentų, vairuotojo pažymėjimo. Kaip teigė vaikinas, su draugu jie  išgėrė alaus ir išvyko į talką – pas uošvę bulvių kasti. Vairuotojui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Už šį pažeidimą jam gresia bauda ir automobilio konfiskacija.   
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos