baneris leidinys

Spalio 20 d. į policiją kreipėsi Gelgaudiškio seniūnijos socialinio darbo organizatorė ir pranešė, jog į Šakių rajono Gelgaudiškio vaikų darželį atvesta ketverių metų mergaitė, ant kurios kūno buvo matyti sužalojimų žymės.
 
Ketverių metų mergaitė patyrė cinišką artimiausių žmonių smurtą. Kaip įtariama, mergaitę sužalojo jos motina (34 m.) ir jos senelis (77 m.). Sužalojimų žymes ant mergaitės kūno pastebėjo Gelgaudiškio miestelio vaikų darželio darbuotojos. Joms mažylė papasakojo, jog per veidą jai trenkė supykusi mama, o rankytę cigarete nudegino senelis. Anot mažylės, mama ir senelis nuolat girtauja namuose. Ar mergaitė buvo anksčiau skriaudžiama, darželio darbuotojos negalėjo pasakyti, nes mažylė yra naujokė, darželį pradėjo lankyti prieš savaitę. Darželio darbuotojos pastebėjo, jog keturmetė atvedama nelabai tvarkingais drabužėliais, buvo matyti, kad jai trūksta motinos priežiūros. Apie nuo smurto nukentėjusią mergaitę buvo informuotos seniūnijos socialinės darbuotojos bei Šakių policijos pareigūnai. Pastarieji, atvykę į mažylės namus, neblaivią jos motiną išsivežė į areštinę. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Į teisiamųjų suolą gali tekti sėsti ir ranką prieš mažametę pakėlusiai motinai, ir ciniškai anūkę nuskriaudusiam seneliui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos