baneris leidinys

Sumušė
Vasaris 1 d. Kudirkos Naumiesčio gyventoja (39 m.) pranešė policijai, kad apie 16 val. į namus sugrįžo galimai sumuštas jos nepilnametis (17 m.) sūnus.

Pasipriešino
Vasario 1 d. pareigūnams atvykus į iškvietimą ir bandant sudrausminti Lekėčių gyventoją (40 m.), šis griebė pagalį ir pasipriešino policijos pareigūnams. Pareigūnams teko prieš užpuoliką panaudoti specialias priemones (dujas bei elektros impulsinį prietaisą ,,TASER“).  
 
Mirė
Vasario 2 d. apie 19 val. Šakių ligoninė pranešė policijai, kad savo namuose, esančiuose Veršių kaime, mirė vyras (85 m.). Jo kūnas rastas sodybos ūkiniame pastate. Apžiūrint išoriškai smurto žymių nenustatyta. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Pavogė
Vasario 3 d. buvo įsibrauta į Šakių gyventojai priklausantį garažą Šakiuose Šaulių gatvėje esančioje garažų bendrijoje ,,Ratas“. Iš jo pavogti 2 akumuliatoriai, akumuliatorių kroviklis, 2 plastikinės talpyklos su 70 l dyzelino, 2 automobilinės garsinės signalizacijos ir apie 24 butelius įvairių alkoholinių gėrimų. Nuostolis 616 eurų.

Smurtavo
Vasario 3 d. apie 15 val. namuose, esančiuose Liepalotų kaime, prieš sutuoktinę smurtavo jos vyras.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos