baneris leidinys

Apvogė
Vasario 26 d. Lekėčių seniūnijos Kašelių kaimo gyventoja (25 m.) pranešė policijai, kad vasario 12 d. apie 13 val. grįžusi į nuomojamą sodybą pastebėjo, jog dingo jai priklausantys įvairūs daiktai: papuošalai, drabužiai, avalynė. Nuostolis 671 euras.

Smurtavo
Vasario 26 d. Lukšių miestelyje vyras (61 m.) smurtavo prieš savo motiną (85 m.).

Mirė
Vasario 26 d. apie 14 val. Griškabūdyje Alyvų gatvėje esančiame ūkiniame pastate rastas pasikoręs vyras (59 m.) – Kauno miesto Baltų prospekto gyventojas. Kūnas be išorinių smurto žymių.
 
Vasario 27 d. apie 11 val. savo namuose, esančiuose Šakiuose Vytauto gatvėje, rastas miręs vyras (56m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Įsibrovė
Vasario 27 d. apie 16 val. vyriškis pranešė policijai, kad buvo įsibrauta į jo motinai priklausantį gyvenamąjį namą, esantį Slavikų seniūnijos Šilininkų kaime. Iš namo pagrobta apie 12 kg suvirinimo elektrodų, krosnies plotas. Iš ūkinio pastato dingo metalinis kampuotis, motorinis dviratis „Riga-8“, apie 200 kg metalo laužo. Nuostolis 148 eurai. Apsauginė signalizacija neįrengta, sodyba negyvenama.
 
Vasario 28 d. šakietė pranešė policijai, kad apie 20 val. sugrįžusi į namus rado išdaužtą durų lango stiklą, duris atrakintas raktu, kurį laikė paslėpusi namų valdoje, viduje viskas buvo išvartyta ir išdaužyta. Nuostolis 100 eurų. Apsauginė signalizacija neįrengta, turtas nedraustas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos