baneris leidinys

Kovo 7 d. tradiciniame renginyje „Moters galia“, kuris vyko Marijampolėje, už ryžtą, pastangas ir atsidavimą, įgyvendinant bendruomeninius, socialinius ar regioninius projektus, apdovanotos dešimt labiausiai pasižymėjusių Suvalkijos moterų.

Džiugu, kad tarp apdovanotų moterų yra ir mūsų rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnė Aušra Mockevičiūtė.

Renginio globėja socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, įteikdama apdovanojimus, pabrėžė, kad kiekvienos iš šių apdovanotų moterų veikla yra įkvepiantis šeimyniškumo, bendruomeniškumo ir atsakingo visuomeniškumo pavyzdys.
 
Apdovanojimu pagerbtą A. Mockevičiūtę ministrė įvardijo kaip aktyvią pareigūnę, organizuojančią jaunimui ir vaikams šviečiamuosius renginius apie alkoholio, narkotikų, tabako žalą, saugų eismą ir pan. Už šiuos ir kitus nuopelnus ministrė A. Pabedinskienė A. Mockevičiūtei skyrė apdovanojimą „Už iniciatyvas kuriant saugesnę aplinką vaikams“.

Šiemet apdovanotos Suvalkijos moterys – tai aktyvios visuomenininkės, mamos, mokytojos, verslininkės, kūrėjos, besidalinančios savo kūrybiškumu, išmanymu, meile ir šiluma su kitais bendruomenės nariais – vaikais, jaunimu ar neįgaliaisiais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos