baneris leidinys

Šių metų sausio 27 d. Šakių rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Kriūkų seniūnijos Baraviškių kaimo gyventojui V. Ž. už tai, kad policijos pareigūnams siūlė kyšį.

Praėjusių metų gruodžio 27 dieną Kriūkų miestelyje Darbininkų gatvėje buvo sustabdytas vairavęs automobilį Volkswagen Passat 22 metų amžiaus jaunuolis V. Ž. Jaunuolis vairavo automobilį neturėdamas tam teisės, todėl policijos pareigūnai įspėjo, kad bus surašytas administracinių teisių pažeidimo protokolas. Siekdamas išvengti atsakomybės, V. Ž. Šakių rajono Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyriausiam tyrėjui Česlovui Besarabovui pasiūlė 200 eurų kyšį. Kartu buvusi Viešosios policijos skyriaus viršininkė Ramunė Girdauskienė V. Ž. įspėjo, kad už kyšio siūlymą gresia baudžiamoji atsakomybė. Pareigūnas Č. Besarabovas pareiškė, kad dėl bandymo papirkti bus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kaltinamasis buvo įsodintas į policijos tarnybinį automobilį ir pristatytas į Šakių rajono policijos komisariatą.
 
Šakių rajono apylinkės teismas V. Ž. pripažino kaltu, padarius nusikaltimą pagal Baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 2 dalį, ir skyrė 1129,80 eurų dydžio baudą. Teismas lengvinančia aplinkybe pripažino tai, kad kaltinamasis prisipažino įvykdęs nusikaltimą, nuoširdžiai dėl to gailėjosi. Todėl paskirtą bausmę sumažino trečdaliu. V.Ž. per du mėnesius turės sumokėti 753,20 eurų baudą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos