baneris leidinys

Suniokojo
Balandžio 8 d. policijai buvo pranešta, kad suniokota ąžuolinė pavėsinė, esanti prie Nemuno upės Plokščių seniūnijoje, Dagilių kaime. Buvo nuplėšta ir, įtariama, sudeginta dalis stogo skiedrų, šiukšlių dėžės apdaila, dalis pavėsinės suolų, sienų apdailos detalių, pradegusios ąžuolinės grindys. Nuostolis apie 600 eurų.

Išviliojo
Balandžio 8 d. apie 16 val. Griškabūdžio seniūnijos Patašinės kaimo gyventoja (83 m.) savo namuose atidavė 1000 eurų atėjusiam jaunuoliui (apie 18 metų amžiaus), kuris pasakęs, kad anūkas tariamai sukėlė avariją.
 
Apvogė
Balandžio 8 d. į policija kreipėsi vyriškis (84 m.), kuris pranešė, kad kovo mėnesio pradžioje pastebėjo, jog atplėšus plastikinį langą įsibrauta į ūkinį pastatą, esantį  Kudirkos Naumiestyje Dariaus ir Girėno gatvėje, ir pagrobtas trimeris „ERMAN“, 14 kibirėlių medaus, nenustatytas kiekis konservuotų daržovių ir uogienės. Iš sodybos kiemo dingo metalinis suolelis, taip pat bandyta įsibrauti į gyvenamąjį namą (sugadintos plastikinės durys ir langas, tačiau į vidų nepatekta). Turtas draustas. Nuostolis 540 eurų.

Mirė
Balandžio 9 d. apie 23 val. savo namuose Šakiuose Papartynų gatvėje rastas miręs vyras (63 m.). Kūnas be išorinių smurto žymių.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos