baneris leidinys

Pavogė
Gegužės 5 d. apie 12 val. Šakių rajono gyventojas pastebėjo, kad iš jam priklausančios banko sąskaitos, pasinaudojant jo mokėjimo kortele, buvo pasisavinta 850 eurų. Mokėjimo kortelė su PIN kodu buvo pavogta kartu su vyriškiui priklausančia pinigine, kurioje buvo 85 eurai, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, vairuotojo kortelė. Nuostolis 965 eurų.

Gegužės 6 d. Slavikų seniūnijos Žiūrių kaimo gyventojas (79 m.) pastebėjo, kad gegužės 5 d. apie 18 val., atsukus užrakinto išleidimo čiaupo rankeną, iš metalinės kuro talpyklos, esančios prie ūkinio pastato, išleista ir pagrobta 700 litrų žymėto dyzelino. Nuostolis 350 eurų.
 
Sumušė
Gegužės 5 d. apie 21 val. daugiabučio namo, esančioje Šakiuose Kęstučio gatvėje, laiptinėje merginą (34 m.) kitų asmenų akivaizdoje įžeidinėjo ir tyčia sudavė vieną smūgį kumščiu į veidą kaimynė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtavo
Gegužės 7 d. gautas moters (25m.) pranešimas, kad apie 1 val. namuose, esančiuose Šakiuose Šaulių gatvėje, prieš ją smurtavo galimai neblaivus sugyventinis (35 m.).

Gegužės 8 d. apie 22 val. namuose, esančiuose Barzduose, sugyventinis (33 m.) grasino susidoroti su sugyventine (36 m.).

Avarija
Gegužės 6 d. apie 13 val. Gelgaudiškyje susidūrė automobiliai Skoda Superb, vairuojamas Sintautų gyventojo (24 m.), ir Toyota Rav4, vairuojamas Gelgaudiškio seniūnijos Branduoliškių kaimo gyventojos (56 m.). Eismo įvykio metu buvo sužalota Toyota Rav4 vairuotoja, kuriai Šakių ligoninėje diagnozuota daugybiniai kūno sumušimai, ji išleista į namus. Abu vairuotojai vairuotojo pažymėjimus turi, vairavo blaivūs.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos