baneris leidinys

Netikras banknotas
Gegužės 30 d. gautas UAB ,,G4S Lietuva” Kauno regiono Pinigų pervežimo ir perskaičiavimo skyriaus pranešimas, kad, perskaičiuojant pinigus, inkasuotus gegužės 27 d. iš parduotuvės, esančios Šakiuose V. Kudirkos g./Zanavykų g., rastas galimai padirbtas 20 eurų nominalo banknotas.

Apgovė
Gegužės 31 d. apie 19 val. buvo pastebėta, kad, sulaužius durų įleidžiamos spynos šerdelę, įsibrauta į Briedžių laisvalaikio salės patalpas, esančias Šakių seniūnijos Briedžių kaime, ir pavogta dvi garso kolonėlės, stiprintuvas, aparatūros pultas, mikrofonas ir trys DVD grotuvai, priklausantys Šakių kultūros centrui. Nuostolis tikslinamas.
 
Avarija
Gegužės 31 d. apie 15 val. kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, Kidulių kaimo ribose, automobilis Toyota RAV4, vairuojamas Kidulių kaimo gyventojos (63 m.), išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio Opel Astra, vairuojamo Tauragės gyventojo (41 m.), ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu buvo sužalotas Opel Astra vairuotojas, kuris dėl kairio peties sumušimo buvo pristatytas į Jurbarko ligoninę ir po apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai. Abu vairuotojai buvo blaivūs, teisę vairuoti transporto priemones turi.

Pasikorė
Gegužės 31 d. policijai buvo pranešta, kad apie 15 val. negyvenamoje sodyboje, esančioje Sintautų seniūnijos Veršių kaime, rastas ant medžio šakos pasikoręs to paties kaimo gyventojo (47 m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

16

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos