baneris leidinys

Pavogė
Birželio 13 d. apie 10 val. policija gavo pranešimą iš Kidulių seniūnijos Valenčiūnų kaimo gyventojo (53 m.), kuris pastebėjo, kad įsibrauta į nerakintą ūkinį pastatą ir pavogta elektrinė žoliapjovė (nuotolis 80 eurų). Be to, iš ten pat buvusio traktoriaus, priklausančio Kidulių seniūnijos Mozūriškių kaimo gyventojui (54 m.), išleista ir pavogta 30 l dyzelino  bei akumuliatorius ir 10 vnt. įvairių raktų. Nuostolis 80 eurų.

Narkotikai
Birželio 13 d. apie 21 val. Šakių seniūnijos Ūsų kaimo ribose buvo sustabdytas automobilis Volkswagen Polo, vairuojamas vaikino (19 m.). Automobilyje taip pat buvo jaunuoliai (18 m., 16 m. ir du 19-mečiai). Apžiūrėjus automobilį, draudžiamų medžiagų nerasta, tačiau už 2 km rastas plastikinis maišelis su keturiais vnt. galimai psichotropinių medžiagų bei vienas popierinis paketėlis su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis. Vienas keleivis prisipažino, kad jis išmetė per automobilio langą minėtas galimai narkotines medžiagas, kurios jam ir priklausė.
 
Smurtavo
Birželio 14 d. apie 2 val. namuose, esančiuose Sintautų seniūnijos Veršių kaime, motina (51 m.) sudavė vieną smūgį delnu į veidą sūnui (29 m.).

Dingo
Birželio 14 d. gautas pranešimas, kad apie vidurnaktį iš VšĮ Šakių vaikų globos namų birželio 13 d. apie 12 val. išėjo ir iki šiol negrįžo du (17 m. ir 18 m.) globotiniai Jų buvimo vieta nežinoma.

Kreipėsi pagalbos
Birželio 15 d. apie 14 val. į Šakių ligoninę kreipėsi Žvirgždaičių seniūnijos Žalvėderių kaimo gyventoja (55 m.), kuriai eismo įvykio, įvykusio birželio 10 d. Griškabūdžio seniūnijos Degutinės kaime, metu buvo nustatytas kairės alkūnės sumušimas, kairės alkūnės žastikaulio išorinis lūžis. Tuo metu dėl sužalojimų pretenzijų ji nepareiškė. Moteris kreipėsi į ligoninę dėl atsiradusių rankos skausmų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos