baneris leidinys

Praeitą penktadienį 11.43 val. iš bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas apie padėtą sprogmenį rajono policijos komisariate. Buvo įvestas planas „Skydas“. Jau penktadienio popietę įtariamasis operatyviai buvo sulaikytas.

Skambinęs Šakių seniūnijos Plieniškių kaimo gyventojas (52 m ) pranešė, jog „padėta granata ir sprogs Šakių policija“. Po grasintojo skambučio buvo įvestas planas „Skydas“: komisariatas aptvertas, iš jo evakuoti visi žmonės, iškviesti medikai, ugniagesiai. Kadangi pranešėjas skambino iš fiksuoto ryšio telefono, pareigūnai greitai nustatė jo buvimo vietą ir nuvyko į kaimą, kuriame aptiko sunkiai apgirtusį (2,71 prom.) asmenį. Jis pareigūnams prisipažino „pajuokavęs“. Įtariamas melagingu pranešimu asmuo buvo atgabentas į policijos komisariatą ir sulaikytas. Planas „Skydas“ buvo atšauktas, jokių sprogmenų pastate nebuvo rasta.
 
Šakių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę. Įtariamajam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Akelaitis tokius neblaivaus asmens veiksmus vertina itin neigiamai, nes buvo sutrikdytas ne tik policijos pareigūnų, specialiųjų tarnybų, bet ir šalia esančių parduotuvių, įstaigų darbas. M. Akelaičio darbo praktikoje Šakiuose tai antras toks įvykis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos