baneris leidinys

Pasikorė
Liepos 4 d. apie 16 val. Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, namo kieme, rasta pasikorusi moteris (54 m.). Kūnas be išorinių smurto žymių. Tiksliai mirties priežasčiai nustatyti kūnas išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Kauno skyrių.

Grasino
Liepos 4 d. Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaimo gyventoja (79 m.) policijai pranešė, kad apie 16 val. pas ją į namus atėjo pažįstama moteris (57 m.), kuriai pareiškėja buvo paskolinusi 30 eurų. Skolininkė grasino senolei.

Avarija
Liepos 6 d. apie 20 val. Griškabūdyje Kermuškalnio ir Parko gatvių sankryžoje Griškabūdžio gyventojas (26m.), vairuodamas automobilį Volkswagen Passat, susidūrė su dviratį vairavusia moterimi (54 m.), kuriai po eismo įvykio Šakių ligoninėje buvo nustatyta kelio sąnario raiščių plyšimas, dešinės kojos sumušimas. Abu eismo dalyviai eismo įvykio metu buvo blaivūs, automobilį vairavęs asmuo vairuotojo pažymėjimą turi.

Smurtavo
Liepos 6 d. policijai pranešta, kad apie 20 val. namuose, esančiuose Sudargo seniūnijos Rociškių kaime, prieš šeimos narius smurtavo vyras (66m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos