baneris leidinys

Devyniolikmetis G. A. jau mina teismų slenksčius, nes chuliganiškai elgėsi viešoje vietoje ir dar sumušė draugą.

Balandžio 26 d. vakarą kaltinamasis G. A. kartu su broliu A. A., prisipirkę alkoholio vienojo kaimo parduotuvėje, patraukė pas draugą N. J. ir visi daugiabučio namo pavėsinėje gėrė alų. Po kurio laiko iš namo išėjo nukentėjusysis, neblaivus R. R. Jis kompanijoje sėdinčiam kaltinamajam G. A. pradėjo priekaištauti, kad šis jam skolingas pinigų už alkoholinius gėrimus, kuriuos abu buvo gėrę prieš kokias dvi savaites. Kaltinamasis G. A., aišku, atkirto, kad neskolingas, nes, pasak jo, kartu pirko ir kartu gėrė. Kaltinamasis G. A. teisme pasakojo, kad pirmas pradėjo keiktis necenzūriniais žodžiais nukentėjusysis R. R. Tarp jų kilo konfliktas: abu susistumdė, R. R. ir toliau plūdosi, klausė, kada G. A. jam sumokės už sudaužytą telefoną. Tuomet kaltinamasis G. A. kumščiu trenkė R. R. į veidą, pastarasis pargriuvo ant žemės, tada kaltinamasis G. A. dar tris kartus spyrė jam į nugarą. Nukentėjusysis R. R. atsistojo ir, kad daugiau jo nemuštų, greitai išbėgo iš kiemo šaukdamas, kad dabar kviečia „mentus“. Grįžęs į namus iš karto paskambino bendruoju pagalbos telefonu.
 
Teisme nukentėjusysis R. R. tvirtino, kad dėl įvykio jis pretenzijų G. A. neturi, sužalotas nebuvo ir į medikus nesikreipė, civilinio ieškinio nereiškia. Savo skriaudėjui jis atleido, jie toliau bendrauja ir kartu išgeria alaus.

Teismas nustatė, kad kaltinamasis G. A. buvo teistas, bet padarė nesunkų nusikaltimą, prisipažino jį padaręs ir nuoširdžiai gailisi, civilinis ieškinys nėra reiškiamas. Jo atsakomybę apsunkino tai, kad nusikalstamą veiką padarė neblaivus (nustatyta 1,34 prom. girtumo). Teismas mano, kad paskirta bausmė – viešieji darbai – yra tinkamai parinkta, nes tokia bausmė turėtų paveikti jį, kad laikytųsi įstatymų ir vėl nenusikalstų.

Šakių rajono apylinkės teismas birželio 14 d. baudžiamuoju įsakymu pripažino G. A. kaltu padarius nusikaltimą ir skyrė devynis mėnesius viešųjų darbų, paskirtą bausmę sumažinus vienu trečdaliu jam teks šešis mėnesius dirbti visuomenės labui, įpareigojant per mėnesį dirbti po 30 valandų viešųjų darbų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

05

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos