baneris leidinys

Neatsiskaitė
Rugpjūčio 4 d. Lukšių seniūnijos ūkininkas policijai pranešė, kad liepos 20 d. asmuo, galimai gyvenantis Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime, pagal išrašytą sąskaitą-faktūrą įsigijo penkias tonas bulvių, kurių vertė 1210 eurų, įsipareigodamas už jas atsiskaityti bankiniu pavedimu per 10 dienų, tačiau už jas neatsiskaitė iki šiol. Tas pats asmuo liepos 27 d. pagal sąskaitą-faktūrą įsigijo dar 15,5 tonų bulvių, kurių vertė 3188,35 eurai, už kurias taip pat neatsiskaitė.

Dingo
Rugpjūčio 6 d. policijai pranešta, kad iš Šakių vaikų globos namų rugpjūčio 5 d. apie 18 val. išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (17 m.). Jo buvimo vieta nežinoma.
 
Smurtavo
Rugpjūčio 7 d. Šakių seniūnijos Ritinių kaimo gyventoja (47 m.) apie 20 val. policijai pranešė, kad namuose jos buvęs sutuoktinis (52 m.) mušasi su sūnumi (27m.). Nuvykus pareigūnams nustatyta, kad sūnus smurtavo prieš savo tėvą.

Bandė pavogti
Rugpjūčio 7d. policija gavo pranešimą, kad apie 23 val. buvo pasikėsinta pavogti šakiečio (32 m.) motorolerį, kuris stovėjo kieme prie medžio prirakintas kabančia spyna. Asmenys, pamatę šalia vaikščiojančius kaimynus, pasišalino iš įvykio vietos palikdami transporto priemonę.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos