baneris leidinys

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad daugėja gyventojų pranešimų apie nesaugų vairavimą bei apsvaigusius vairuotojus.

Statistikos duomenimis, 2013 m. registruoti 639 pranešimai dėl neblaivių vairuotojų ir nesaugaus vairavimo, 2014-aisiais – 832, o 2015-aisiais skaičius žymiai išaugo, gauti 1327 pranešimai. Šiemet nuo sausio 1 d. iki liepos 31 d. registruota jau 913 tokių pranešimų.

„Policija reaguoja į kiekvieną pranešimą – 85–90 proc. eismo dalyvių, apie kuriuos policija gavo gyventojų pranešimus, surandama, patikrinama arba sulaikoma. Vidutinis policijos pareigūnų reagavimo laikas (atvykimas į nurodytą vietą) pagal šios rūšies pranešimus – vidutiniškai 9,26 min“, – sakė Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas Aušrys Kvederevičius.
 
Pasak jo, daugiausia pranešimų šiais metais sulaukta birželio ir liepos mėnesiais (po 168), mažiausiai – sausį (76 pranešimai). Apie nesaugų vairavimą gyventojai aktyviausiai informuoja vakaro valandomis.

Policija dėkoja visiems, kurie nėra abejingi ir neleidžia sėsti už vairo neblaiviems (apsvaigusiems) asmenims, arba, pamatę vairuoti susiruošusį ar jau vairuojantį neblaivų asmenį, informuoja apie tai tel. 112.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos