baneris leidinys

Nė karto neteistas, bedarbis rajono gyventojas D. D. pirmą kartą į teisiamųjų suolą atsisėdo už tai, kad mušė žmoną.

Šių metų liepos 13 d. kaltinamasis D. D. kartu su žmona namuose gėrė. Nukentėjusioji D. D. teisme pasakojo, kad jai paskambino kaimynė, kuri paprašė paskolinti pinigų. Ji juos nunešė. Tuomet pas kaimynę atėjo ir jos sutuoktinis, kuris žmonai priekaištavo, kad atidavė paskutinius pinigus ir, pasak nukentėjusios, kaimynei „vos neužvožė į veidą“.
 
Grįžusi namo moteris įsijungė muziką. Vyras liepė pritildyti. Ji vos pritildė, bet vyras jai smogė į akį. Nukentėjusioji susinervinusi numetė kompiuterį, o vyras dar kartą kumščiu sudavė jai į veidą. Kaltinamasis teismui sakė, kad susinervino dėl garsiai paleistos muzikos, nes miegojo mergaitė, todėl porą sykių ir trenkė žmonai. Jis mano, kad blogai padarė, jog trinktelėjo. Nurodė, kad dėl visko kaltas alkoholis. Teisme prisipažino, kad prieš 2–3 metus jau yra smurtavęs prieš žmoną. Sakė, kad metus laiko negėrė ir per tą laiką konfliktų nebuvo.

Nukentėjusioji D. D. teismo posėdžiu metu nurodė, kad nežino, kas iškvietė pareigūnus ir medikus. Pasak nukentėjusios, ją greitosios medicinos automobiliu medikai nuvežė į priimamąjį, bet ji pabėgo, nes, kaip pati sakė, nenorėjusi ilgai laukti gydytojo. Toliau nukentėjusioji pasakojo, kad pareigūnai ją pagavo gatvėje, nuvežė į skyrių ir surašė protokolą. Tuomet pareigūnai dar kartą nuvežė ją į priimamąjį, medikai apžiūrėjo akį, padarė nuotraukas. Kadangi niekas nebuvo sulaužyta, akis nepažeista, tai ją paleido. Moteris teigė, jog grįžusi išsimiegojo, o kitą dieną nuėjo į Vaikų teisių apsaugos skyrių, seniūniją. Pasak nukentėjusios, jai pasakė, kad vaikus atiduos su sąlyga, jeigu išsiskirs su vyru. Vakare juodu pasišnekėjo ir susitaikė. Moteris teismui sakė, kad vyras ne pirmą kartą ją muša ir ne pirmas kartas, kai atimami vaikai. Ji mano, kad tai nėra normalu. Vyrui ji vis duodavo šansą pasitaisyti, tikėdavosi, kad jis pasitaisys, ateis į protą. Ji vis tiek nori skirtis su vyru.

D. D. prisipažino padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailisi. Žmonos jis atsiprašė, su ja vėl bendrauja. Sunkinančia aplinkybe teismas laiko tai, kad jis nusikalstamą veiką įvykdė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Šakių rajono apylinkės teismas pripažino D. D. kaltu padarius nusikaltimą ir paskyrė laisvės apribojimą vieneriems metams. Bausmę sumažinus vienu trečdaliu, paskirta galutinė bausmė – laisvės apribojimas aštuoniems mėnesiams, įpareigojant D. D. per laisvės apribojimo terminą būti namuose nuo 22 val. iki 6 val. Be to, D. D. turės dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos