baneris leidinys

Apvogė
Rugsėjo 5 d. moteris (54 m.) policijai pranešė, kad jos sūnus Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje po kūno kultūros pamokos pasigedo mobiliojo ryšio telefono „Samsung S4“. Nuostolis 250 eurų.

Grasino
Rugsėjo 5 d. Plokščių seniūnijos Kisielių kaimo gyventoja (26 m.) policijai pranešė, kad apie 14 val. pas ją į namus, išlupęs užkabintų įėjimo durų kabliuką, įsibrovė brolis (30 m.) ir jai grasino.

Pavogė
Rugsėjo 6 d Lukšių seniūnijos Liepalotų kaimo gyventojas (58 m.) apie 11 val. pastebėjo, kad po nakties iš jam priklausančio kombaino ir traktoriaus, kurie buvo pastatyti Kidulių seniūnijos Mastaičių kaime, buvo pavogta apie 300 litrų dyzelino. Nuostolis 300 eurų.
 
Rugsėjo 7 d. Kidulių mstl. gyventojas (39 m.) policijai pranešė, kad rugsėjo 5 d apie 10 val. pastebėjo, jog iš negyvenamos sodybos ūkinio pastato, esančio Kidulių seniūnijos Kukarskės kaime, pavogti įvairūs elektriniai įrankiai: atskėlimo plaktukas „Dewalt D25900k“, perforatorius „Tryton SDS-plius 1050 W“, diskinis pjūklas „Festool“, kampinis šlifuoklis „Bosch“, perforatorius „Metabo“ su lagaminu. Nuostolis 970 eurų.

Dingo
Rugsėjo 7 d. kelios minutės po vidurnakčio policija gavo pranešimą, jog rugsėjo 6 d. vakare iš Šakių vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (18 m.). Jo požymiai: liekno kūno sudėjimo, šviesių trumpų plaukų, maždaug 180 cm ūgio, vilkėjo pilkos spalvos sportiniu kostiumu ir pilkos spalvos sportiniais bateliais.

Rugsėjo 8 d. kelios minutės po vidurnakčio policijai pranešta, kad rugsėjo 7 d. apie 19 val. iš Šakių vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo du septyniolikmečiai globotiniai. Pradėtas tyrimas jų buvimo vietai nustatyti.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos