baneris leidinys

Dingo
Rugsėjo 20 d. po vidurnakčio policijai pranešta, kad iš Šakių vaikų globos namų rugsėjo 19 d. apie 8 val. ryto išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (17m.). Vaikinas yra vidutinio kūno sudėjimo, tamsių plaukų, apie 180 cm ūgio, vilkėjo šviesiai mėlynos spalvos džemperį, languotus šortus, avėjo sportinius batus. Tyrimas pradėtas asmens buvimo vietai nustatyti.

Apgadino
Rugsėjo 21 d. apie 8 val. ryto šakietė (46 m.) pastebėjo, kad nuo jai priklausančio automobilio ROVER 75 buvo nulaužti abiejų pusių veidrodėliai. Nuostolis 200 eurų.
 
Smurtavo
Rugsėjo 20 d. policijai pranešta, kad apie 16 val. namuose, esančiuose Turčinų kaime, Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje, galimai neblaivus sutuoktinis (58 m.) smurtavo prieš savo žmoną (54 m.), tuo sukeldamas jai fizinį skausmą. Vyras laikinai sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 22 d. policija gavo pranešimą, kad apie 2 val. nakties Gelgaudiškyje galimai neblaivi moteris (30 m.) tyčia sudavė vieną smūgį puodo dangčiu savo vyrui (40 m.). Po įvykio moteris pasišalino.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos