baneris leidinys

protmusis policija
Nuotr. Artėjančiai Policijos dienai paminėti surengtame protmūšyje dalyvavo penkios komandos.


„Ką žinai apie policiją?“ – tokiu pavadinimu trečiadienį naujajame Šakių rajono policijos komisariate vyko protų mūšis, kuriame varžėsi penkių rajono mokyklų komandos. Konkursas skirtas artėjančiai Policijos dienai paminėti.
 
Renginio organizatorė, Šakių bendruomenių pareigūnė Aušra Mockevičiūtė jaunuoliams parengė klausimus apie policiją: ką reiškia graikiškas žodis „politcia“, kada pirmą kartą Lietuvoje švęsta policijos diena, ko nebuvo 1918 m. įkurtuose Garbės policijos būriuose, kas vadovauja Lietuvos policijai ir pan. Šakių „Žiburio“, Lukšių Vinco Grybo gimnazijų, Kriūkų, Lekėčių ir Sintautų mokyklų moksleiviai turėjo atsakyti į 20 klausimų. Atsakę į klausimą, jie tuoj pat sužinodavo teisingą atsakymą.

Pirmąją vietą žinių kovoje užėmė komanda „Snaiperiai“ iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, nuo jų šiek tiek atsiliko iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos ir Lekėčių mokyklos moksleivių sudaryta Jaunųjų policijos rėmėjų komanda. Trečioje vietoje liko taip pat mišri komanda „Jaunieji policijos rėmėjai kvadratu“. Nugalėtojai buvo apdovanoti policijos komisariato diplomais ir prizais.

„Šio protų mūšio tikslas ne tik patikrinti dalyvių žinias, bet ir suteikti jiems daugiau informacijos apie policiją ir pareigūnų darbą“, – kalbėjo A. Mockevičiūtė.

 Pasak pareigūnės, rugsėjo 16–28 d. vyko mažųjų Šakių rajono gyventojų piešinių konkursas „Policija vaiko akimis“. Gautas didelis pluoštas 5–7 m. vaikučių piešinukų. Artimiausiu metu policijos pareigūnai išrinks geriausius piešinius, jų autoriai taip pat bus apdovanoti prizais.

Spalio 3-iąją Šakių policijos komisariatas atvers duris visiems norintiems apžiūrėti naująjį policijos komisariato pastatą, naudojamus ginklus, technines priemones, bus galimybė susipažinti su Lietuvos policijos istorija, struktūra, galimybe tapti policijos pareigūnais ir policijos rėmėjais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos