baneris leidinys

Mirė
Rugsėjo 29 d. policija gavo pranešimą, kad Šakių ligoninės priėmimo skyriuje staiga mirė greitosios medicinos pagalbos automobiliu atvežtas Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Panovių kaimo gyventojas (50 m.), kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rugsėjo 30 d. apie 8 val. Slavikų kaime rastas miręs vyras (41 m.). Kūnas be išorinių smurto žymių.

Sumušė
Rugsėjo 29 d. šakietis (32 m.) policijai pranešė, kad apie 21 val. jam einant tamsiu paros metu Gimnazijos gatve priėjo keturi ar penki nepažįstami jaunuoliai, iš kurių vienas vyrui trenkė keletą kartų į galvą ir pasišalino. Nukentėjusiajam diagnozuotas galvos sumušimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
Spalio 1 d. šakietė (28 m.) policijai pranešė, kad apie 19 val. prie parduotuvės Šakiuose Šaulių gatvėje pažįstamas asmuo (29 m.) įspyrė jai koja į pilvą.

Smurtavo
Rugsėjo 29 d. policijai pranešta, kad apie 19 val. Šakiuose (bute) sugyventinis (35 m.), galimai būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, smurtavo prieš sugyventinę (25 m.) ir sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 1 d. apie 21 val. namuose, esančiuose Šakiuose E. Steponaičio gatvėje, kilus konfliktui, neblaivus sugyventinis smurtavo prieš savo sugyventinę. Įtariamasis sulaikytas.

Dingo
Rugsėjo 30 d. policija gavo pranešimą, kad apie 19 val. iš Šakių vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (16 m.). Jo požymiai: smulkaus kūno sudėjimo, ūgis 170 cm, tamsių trumpų plaukų, buvo apsirengęs juodomis kelnėmis, mėlynos spalvos striuke, avėjo tamsios spalvos sportinius batelius.

Spalio 1 d. policijai pranešta, kad apie 4 val. nakties iš namų, esančių Šakių seniūnijos Girėnų kaime, išvyko ir iki šiol negrįžo vyras (28 m.).

Apgadino
Spalio 2 d. apie 7 val. pastebėta, jog po nakties yra apgadintos automobilio „Rover 75“, stovėjusio prie daugiabučio namo Šakiuose Vytauto gatvėje, šoninės, vairuotojo pusės priekinės ir galinės durelės, kuriose matomi įlenkimai. Nuostolis 150 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos