baneris leidinys

Vienuolika kartų teistas kaunietis M. Z. išgirdo dar vieną teismo nuosprendį. Šį kartą Šakių rajono apylinkės teismas 40-metį pasiuntė už grotų vieneriems metams ir dviem mėnesiams už tai, kad apgaule iš vienos rajono gyventojos išviliojo 300 eurų ir dar išeidamas iš jos namų pagrobė 200 eurų bei neteisėtai disponavo narkotinėmis medžiagomis.

Jau rašėme, kad 84 metų rajono gyventoja vasario 1 d. sulaukė moters skambučio į laidinį telefoną. Moteris, prisistačiusi jos anūke, pasakė, kad ji per nelaimingą atsitikimą sužalojo nėščią moterį ir dėl jos sužalojimų reikalingi pinigai gydymui. Skambinusioji paprašė 2000 eurų ir pasakė senolei, kad pinigų paimti atvyks vyriškis. Minėtas kaunietis M. Z., vykdydamas bendrininko duodamus nurodymus, nuosavu automobiliu atvyko pas moterį į jos namus ir paėmė iš jos duodamus 300 eurų. Vėliau moteris pasigedo ir savo piniginės, kurioje buvo dar 200 eurų.
 
Tuo metu greta nukentėjusios gyvenantis kaimynas pro langą pastebėjo keliuku pas kaimynę ateinantį nematytą asmenį, kuris jam pasirodė įtartinas, o kai pamatė tą asmenį bėgantį atgal,  suprato, kad tas asmuo galėjo padaryti kažką blogo kaimynei, jos sveikatai ar ją apvogti. Išbėgęs vyriškis įsėdo į automobilį ir pradėjo dideliu greičiu važiuoti. Kaimynas nedelsdamas taip pat sėdo į savo automobilį, nors sunkiai, bet pasivijo minėtą automobilį ir įsidėmėjo automobilio markę bei valstybinius numerius. Važiuodamas atgal kaimynas paskambino senolei, ši atsiliepė susijaudinusi ir pasisakė, kad nepažįstamam vyrui atidavė pinigus. Kaimynas paklausė, dėl ko ji davė tuos pinigus, tačiau pagyvenusi kaimynė kalbėjo nerišliai, atsakė, jog dėl vaikų ar anūkės. Kaimynas, supratęs, kad pas jo kaimynę apsilankė sukčius, apie tai informavo jos sūnų. O pats su šeima vėl užsiėmė seklių darbu – atvažiavę į Šakius prie vienos parduotuvės pamatė tą patį automobilį, kuriuo sukčiautojas išvažiavo iš kaimynės. Iš karto apie tai informavo policiją, atvykę policijos pareigūnai minėtą įtariamąjį M. Z. išsivežė į policijos komisariatą.

Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad M. Z. vasario 1d. iš Kauno miesto į Šakių rajoną gabeno jam priklausančiu automobiliu narkotines medžiagas, jas laikė automobilyje, kol policijos pareigūnai automobilio apžiūros metu  jas surado ir paėmė.
Teismas pripažino tai, kad nusikalstamas veikas M. Z. padarė būdamas apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų.

Šakių rajono apylinkės teismas M. Z. pripažino kaltu padarius nusikaltimus ir nuteisė jį laisvės apribojimu vieneriems metams devyniems mėnesiams. Bausmę teismas čia pat sumažino vienu trečdaliu ir paskyrė galutinę bausmę – vienerių metų dviejų mėnesių laisvės apribojimą. Be to, nukentėjusiai jis turės atlyginti 500 eurų turtinę žalą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos