baneris leidinys

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos spalio 18-ąją paskelbė Atšvaitų diena. Ši diena paminėta ir Šakiuose.

Spalio 20 d. vidurdienį Girėnų bendruomenės nariai, Šakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos pareigūnai, VĮ „Marijampolės regiono keliai“ Eismo saugumo specialistas Egidijus Lovkis ir Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistės V. Kudirkos gatvėje prie miesto skvero bei prekybos centro „Maxima X“ praeiviams dalino atšvaitus bei lankstinukus su informacija, kada ir kaip juos segėti.
 
Akcijos dalyviai praeiviams priminė, jog segėti atšvaitą reikia taisyklingai – jis turi būti segamas dešinėje pusėje matomoje vietoje, kad laisvai kabėtų kelių aukštyje, būtų gerai apšviečiamas automobilių šviesų. Rūpintis savo ir savo artimųjų saugumu kelyje reikia ne tik Atšvaitų dieną, bet ir kasdien.

Policijos pareigūnai įspėja, kad sutemus pėstieji gatvėje bei kelyje tampa beveik nepastebimi. Todėl tamsiuoju paros metu prevencinių priemonių reikėtų imtis ir jiems.

Akcijos metu šakiečiams buvo išdalinta virš 200 atšvaitų.

Vienas vienintelis atšvaitas, nešiojamas tinkamai, gali išgelbėti žmogaus gyvybę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

91

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos