baneris leidinys

Apvogė
Lapkričio 21 d. apie 11 val. šakietė, gyvenanti Šaulių g., pasigedo jai priklausančio vaikiško vežimėlio, kurį buvo palikusi daugiabučio namo laiptinėje. Nuostolis 300 eurų.

Lapkričio 22 d. policija gavo pranešimą, kad 9 val. darbuotojas, atvykęs į darbo vietą, esančią Lukšių mstl. Tatarės g., pastebėjo, jog iš užrakintos patalpos, nukirpus pakabinamą spyną, patekta į patalpą ir dingę jam priklausantys įrankiai: skersinės staklės, 3 vnt. komplektų akumuliatorinių suktukų, akumuliatorinis pjūklas, elektrinis diskinis pjūklas, elektrinis kompresorius, orinio pistoleto viršus, perforatorius, lazerinis nivelyras. Nuostolis 2950 eurų. Turtas buvo nedraustas.
 
Mirė
Lapkričio 21 d. policijai pranešta, kad apie 16 val. Gelgaudiškio mstl. Mokyklos g. rastas pasikoręs vyras (79 m.) be išorinių smurto žymių.

Lapkričio 22 d. policija gavo pranešimą iš vyro, kuris pranešė, kad apie 11 val. atvykęs pas savo dėdę (47 m.), gyvenantį Gelgaudiškio mstl. Nemuno g., kambaryje rado jo kūną. Po pirminės apžiūros smurto žymių nematyti, kūnas perduotas Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrio ekspertui mirties priežasčiai nustatyti.

Negavo prekių
Lapkričio 22 d. Šakių gyventoja (31 m.) policijai pranešė, kad spalio mėnesį, pervedusi 140,90 eurų už du BMW sportinius kostiumus, kuriuos užsisakė socialinio tinklo facebook paskyroje „Tavo Draugė“, negavo užsakytų prekių ir neatgavo pinigų. Pardavėjas į pirkėjos žinutes ar skambučius neatsako.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos