baneris leidinys

Prie sienos su Rusija Rociškių užkardos pareigūnai sulaikė vyrą, kuris niekada nėra turėjęs jokio lietuviško dokumento. Nustatyta, kad jo ieškojo Kauno policija.

Lapkričio 19 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pareigūnai patruliavo prie sienos su Rusija Sudargo kaimo prieigose. Pasienio ruože jie patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot 807“. Jį vairavusi Šakių rajono gyventoja turėjo visus reikiamus dokumentus.
 
Kartu vyko vyras. Pasieniečiai ir jo paprašė pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Keleivis prisistatė vardu bei pavarde, 1964-uosius nurodė kaip savo gimimo metus, tačiau jokio dokumento VSAT pareigūnams pateikti negalėjo.

Pasieniečiams patikrinus pateiktus duomenis paaiškėjo, kad šiam asmeniui niekada nebuvo išduotas Lietuvos piliečio dokumentas. Be to, šio vyro paiešką buvo paskelbusi Kauno policija.

Dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo, t. y. buvimo pasienio ruože be asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, sulaikytam vyrui pasieniečiai skyrė 21 euro baudą ir perdavė jį Marijampolės apskrities vyriausio policijos komisariato pareigūnams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos