baneris leidinys

Neatsiskaitė
Lapkričio 23 d. policija gavo parnešimą iš vienos rajono UAB, kad kitos UAB atstovas vengia atsiskaityti pagal sudarytą pirkimo-pardavimo sutartį ir PVM sąskaitą faktūrą nuo 2014 m. Nuostolis 1503,75 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sužalojo
Lapkričio 24 d. policijai pranešta, kad apie 20 val. gautas pranešimas, kad Kiduliuose, prie parduotuvės, Kidulių seniūnijos Kaimelio kaimo gyventojui (18 m.) trenkė ranka į veidą iš matymo pažįstamas vyriškis.
 
Smurtavo
Lapkričio 26 d. apie 1 val. namuose, esančiuose Sudargo seniūnijoje, vyras (44 m.) smurtavo prieš sugyventinę (64m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam nustatytas girtumas (1,25 prom. alkoholio), sugyventinei taip pat nustatytas girtumas (1,03 prom. alkoholio).

Mirė
Lapkričio 25 d. apie 17 val. Plokščių mstl. savo namuose rastas vyro (45 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Dingo
Lapkričio 25 d. policijai pranešta, kad lapkričio 24 d. apie 15 val. iš Šakių globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (17m.).

Triukšmavo
Lapkričio 25 d. apie 17 val. policija gavo Kudirkos Naumiesčio gyventojo pranešimą, kad Baltkalnio gatvėje kažkas sprogdina petardas. Pranešėjas skundėsi dėl triukšmo.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

15

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos