baneris leidinys

Vienas pagyvenęs Šakių seniūnijos gyventojas, siekdamas išvengti atsakomybės, nes vairavo transporto priemonę neblaivus ir neturėdamas teisės jos vairuoti, pareigūnams pasiūlė 10 eurų kyšį.

Spalio 9 d. vakarą Šakių mieste policijos pareigūnų buvo sustabdytas automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo 59-erių metų rajono gyventojas A. K. Pareigūnams paprašius dokumentų, vairuotojas pateikė automobilio registracijos dokumentus bei pasą. Jis pasakė, kad vairuotojo pažymėjimo neturi. Kaip teigė pareigūnai, buvo matyti, kad asmuo visiškai girtas. Kaltinamasis A. K. to neneigė. Jis buvo nuvestas į policijos tarnybinį automobilį. Automobilyje, pareigūnams bandant nustatyti jo girtumą, padėjo 10 eurų kupiūrą ant porankio ir prašė netikrinti girtumo. Pareigūnams pasakė: „Duodu ant alaus ir skirstomės. Važiuoju po lėtukais namo.“ Policijos pareigūnai kelis kartus perspėjo vyriškį, kad už kyšio davimą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Tik po kelių kartų A. K. įpūtė 3,47 promiles ir buvo pristatytas į policijos komisariatą.
 
Pats kaltinamasis A. K. teismui sakė, kad ne visas įvykio aplinkybes prisimena. Net neprisimena, iš kelinto karto įpūtė. Mena, kad policijos pareigūnai jo klausė, kodėl automobilio šviesos neįjungtos ir važiuoja su atviromis durelėmis. Teisme pasakojo, kad pareigūnams pasakė, kad baudą susimoka ir važiuoja toliau, kadangi, jo manymu, už tokį pažeidimą numatyta nedidelė bauda. Jis teisme teigė, kad lyg ir traukė 10 eurų iš kišenės. Nors jam atrodė, kad pinigus įsidėjo, bet galimai kupiūra jam išsprūdo. Jis tvirtino, kad pinigai buvo skirti ne kyšiui, o baudai sumokėti.

A. K. jau anksčiau buvo baustas administracine tvarka už vairavimą esant neblaiviam. Jam buvo paskirta bauda su teisės vairuoti atėmimu.

Skirdamas bausmę, teismas atsižvelgė į tai, kad kaltinamasis kaltu prisipažino ir gailisi dėl savo veiksmų.

Šakių rajono apylinkės teismas A. K. pripažino kaltu ir skyrė galutinę bausmę – laisvės apribojimą šešiems mėnesiams, įpareigojant laisvės apribojimo laikotarpiu būti namuose nuo 22 val. iki 6 val. Be to, įpareigojo nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos