baneris leidinys

Gruodžio 7 d. naktį pareigūnai surado neblaivų Slavikų seniūnijos gyventoją, kuris prarado orientaciją ir prigulė laukuose už dviejų kilometrų nuo namų. Pasieniečiai jo ieškojo termovizoriumi ir naktinio matymo prietaisu.

Gruodžio 6 d. prieš pat vidurnaktį valstybinės apsaugos sienos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos pasieniečiai iš policijos gavo prašymą padėti surasti dingusį 63-ejų Slavikų seniūnijos gyventoją. Pasieniečius policininkai informavo, kad į komisariatą paskambino dingusiojo žmona ir pranešė, kad būdamas neblaivus jos vyras išėjo iš namų nežinoma kryptimi ir ilgai negrįžta. Moteris teigė, kad buvo susisiekusi su sutuoktiniu telefonu. Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio šis kalbėjo, kad naktį visai nesiorientuoja, kur esantis, kad blaškosi nežinomoje vietovėje ir neranda kelio namo.
 
Policijos pareigūnai techninėmis priemonėmis nustatė apytikslę telefono, kuriuo kalbėjo pradingėlis, vietą. Į čia tarnybiniais visureigiais iškart nuskubėjo du Šilgalių užkardos pasieniečių ekipažai. Kartu su policininkais netoli Slavikų kaimo buvo pradėta dingusio vyro paieška. Tam pasieniečiai panaudojo šilumą skleidžiančius objektus fiksuojantį termovizorių ir naktinio matymo prietaisą.

Po valandą trukusių paieškų bendromis pasieniečių ir policininkų pastangomis vyras aptiktas gulintis laukuose. Nuo šios vietos iki jo namų Slavikuose – maždaug du kilometrai. Pareigūnai teigė, kad žmogus nebuvo praradęs sąmonės. Jie mano, kad tik laiko klausimas, kiek vyras dar būtų gyvas, – spaudė septynių laipsnių šaltis.

Pasieniečiai apžiūrėjo neblaivų pilietį, o kadangi jis pats atsisakė medikų pagalbos, VSAT pareigūnai savo tarnybiniu visureigiu parvežė jį namo ir perdavė žmonai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos