baneris leidinys

Smurtavo
Sausio 12 d. apie 7 val. namuose, Šakiuose, Papartynų gatvėje, vaikinas (20 m.) smurtavo prieš savo motiną (43 m.) bei savo seserį (17 m.).

Sausio 13 d. apie 1 val. nakties namuose, Griškabūdžio seniūnijos Šukėnų kaime, neblaivus (2,86 prom. alkoholio) vyras (34 m.) smurtavo prieš savo motiną (70 m.). Vyras išvežtas į Marių ligoninę.

Sausio 15 d. apie 17 val. gautas pranešimas, kad Kudirkos Naumiesčio gyventojas (51 m.), būdamas neblaivus, naudoja psichologinį smurtą prieš savo žmoną (47 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Apgavo
Sausio 12 d. į policiją kreipėsi Šakių gyventoja (32m.) ir pranešė, kad laikotarpiu 2016-07-29–2016-09-29 ji keletą kartų už įvairius internetu įsigyjamus drabužius pravedė pinigus moteriai, tačiau iki šiol didesnės dalies prekių negauna ir pinigai negrąžinami, su pinigus gavusia moterimi susisiekti nepavyksta. Nuostolis 295 eurai.
 
Pasigedo
Sausio 13 apie 9 val. moteris (77 m.) parduotuvėje, kuri yra Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, pasigedo savo piniginės, kurioje buvo 170 eurų, asmens dokumentai ir nuolaidų kortelės.

Mirė
Sausio 14 d. apie 1 val. nakties namuose, Lukšių mstl., rasta mirusi moteris (94 m.). Pirminiais duomenis, nukrito nuo laiptų.

Avarija
Sausio 14 d. apie 8 val. Gelgaudiškio seniūnijos Pajotijų kaimo ribose lengvasis automobilis „Audi A4“, vairuojamas blaivaus vyro (31 m.), gyvenančio Gelgaudiškyje, partrenkė važiuojamąja kelio dalimi ėjusį neblaivų pėsčiąjį (37 m.), gyvenantį Šakiuose. Medikai jam nustatė rankos lūžius, pilvo sumušimą, trauminį šoką bei politraumą.

Grasino
Sausio 14 d. apie 11 val. į Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono Policijos komisariatą kreipėsi vyras (51 m.), kuris pranešė, kad tą pačią dieną apie 2 val. pas jį į namus Lekėčių seniūnijos Naidynės kaime atėjo neblaivus gretimo kaimo gyventojas (55 m.), kuris, grasindamas susidoroti, lauko virtuvėje iš neteisėtai laikomo medžioklinio šautuvo iššovė vieną kartą į lubas bei ginklą nukreipė į jį. Grumtynių metu vyras ginklą atėmė ir vėliau perdavė policijos pareigūnams.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos