baneris leidinys

Smurtavo
Sausio 15 d. policijai pranešta, kad Kudirkos Naumiesčio gyventojas (51 m.), būdamas neblaivus, naudoja psichologinį smurtą prieš savo žmoną (47 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Sausio 16 d. Lekėčių seniūnijos gyventoja (45m.) policijai pranešė, kad sausio 15 d. apie 2 val. prieš ją galimai smurtavo duktė (18 m.), sukeldama motinai fizinį skausmą.

Sausio 16 d. policija gavo pranešimą, kad Griškabūdžio seniūnijos Degutinės kaimo gyventojas (35 m.), sausio15 d. apie 21 val. namuose, būdamas neblaivus (3,48 prom. alkoholio), galimai smurtavo prieš savo sugyventinę (27 m.). Šakių ligoninėje nukentėjusiajai diagnozuota kaklo ir dešinės ausies srities nubrozdinimai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
 
Sausio 16 d. apie 11val. Šakiuose, viešoje vietoje J. Basanavičiaus g., galimai blaivus sutuoktinis (39 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (32 m.) ir sukėlė jai fizinį skausmą. Vyras uždarytas į areštinę.

Sumušė
Sausio 17 d. apie 18 val. į Šakių ligoninę kreipėsi ir dėl veido bei krūtinės sumušimų ambulatoriškai gydomas nepilnametis (14 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną (laikas tikslinamas) jis buvo sumuštas Šakiuose, J. Basanavičiaus gatvėje.

Grasino
Sausio 17 d. policijai pranešta, kad apie 13 val. Šakių seniūnijos Girėnų kaimo gyventojas (70 m.) telefonu grasino savo sutuoktinei (53 m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos