baneris leidinys

65-erių metų, jau penkis kartus teistas Lukšių seniūnijos gyventojas susiginčijęs su savo sugyventine tvojo jai metaliniu kastuvėliu per galvą. Mušęs moterį vyras gavo viešųjų darbų.

Lapkričio 14 d. vakarą kaltinamasis S. M. prisimena miglotai. Teisme pasakojo, kad dirbo miške pas ūkininką, parėjęs namo rado sugyventinę V. L. girtą ir supyko. Anot kaltinamojo, jis alkoholio tą dieną vartojo nedaug, miške vieną „bambalį“ išgėrė, buvo šiek tiek apsvaigęs, tada dar grįžęs su sugyventine išgėrė. Kaltinamasis teigė: kadangi sugyventinė išgėrė visą jo darytą naminį alų, jis supyko. Jie susigrūmė, šalia pasitaikė geležinė „šiūpėliukė“ ir su ja trinktelėjo sugyventinei per galvą. Prakirto galvą, kaltinamasis pasakojo, kad kraujas bėgo tik truputį. Nukentėjusioji greitosios pagalbos nekvietė ir tik kitą dieną vyko pas daktarus dėl sveikatos sutrikimų, o gydytojai pamatė kirstinę žaizdą. Kaltinamais S. M. teigė, kad dabar kartu su V. L. negyvena.
 
Kaltinamojo atsakomybę lengvinančia aplinkybe teismas laiko tai, kad kaltinamasis prisipažino dėl padaryto nusikaltimo ir nuoširdžiai gailisi, sunkinančia – kad nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Šakių rajono apylinkės teismas S. M. pripažino kaltu padarius nusikaltimą ir skyrė jam galutinę keturių mėnesių viešųjų darbų bausmę, iš viso 80 valandų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos