baneris leidinys

auto sesupeje
Nuotr. Ištraukti iš individualaus namo kiemo į Šešupę nuriedėjusį automobilį prireikė nemažai laiko ir pastangų.


Ugniagesiai gelbėtojai ir narai visą trečiadienio popietę iki vakaro iš Šešupės traukė Kudirkos Naumiesčio gyventojo automobilį, darbus jie baigė apie 20 valandą. Pirminiais duomenimis, automobilis „Volkswagen Touran“ nuriedėjo į upę iš individualaus namo kiemo.
 
Sausio 25 d. apie 15 val. buvo gautas pranešimas, kad Kudirkos Naumiestyje iš Šešupės gatvėje esančio kiemo į upę nuriedėjo automobilis. Į įvykio vietą iškviesti Šakių ir Kudirkos Naumiesčio ugniagesiai automobilį rado už 450 metrų nuo įvykio vietos, nuneštą Šešupės srovės prie Vinco Kudirkos tilto ir visiškai apsemtą vandens. Buvo iškviesti narai iš Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos.

Pasak ugniagesių gelbėtojų, buvo sunku patekti iki automobilio, nes upės pakraščiai buvo užšalę, todėl grandininiais pjūklais teko išpjaustyti upės ledą. Dėl sraunios upės srovės narui buvo nelengva nuplaukti iki automobilio. Jis užkabino buksyravimo lynus ir panaudojus automobilinę gervę bei pasitelkus į pagalbą ūkininko traktorių automobilis „VW Touran“ (2006 m.) buvo ištrauktas iš upės.

Automobilio gelbėjimo darbai užtruko iki 20 val. Pirminiais duomenimis, gamtai žala nepadaryta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos