baneris leidinys

gaisras bute
Nuotr. Gaisro metu apdegė lova, išdegė ir išardyta du kubiniai metrai medinių grindų.


Trečiadienio vakarą į Žvirgždaičius skubėjo gausios Šakių, Griškabūdžio, Kudirkos Naumiesčio ugniagesių bei Šakių medikų pajėgos, buvo gautas pranešimas, kad dega namas.
 
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams degė individualaus namo antras aukštas. Ugniagesiai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėjo į uždūmintas pirmo aukšto patalpas ir į lauką išnešė galimai dūmais apsinuodijusį neįgalų 67-erių vyrą. Jis medikų buvo išvežtas į ligoninę. Neįgalus žmogus gaisro metu nenukentėjo, paliktas priėmimo skyriuje stebėjimui iki ryto. Pirmame namo aukšte buvo išgelbėtas vyras (58 m.), jam medikų pagalbos neprireikė.

Apie 23 val. ugniagesiai iš antro aukšto išnešė dar vieną vyrą be gyvybės ženklų. Žmogus buvo gaivinamas ugniagesių gelbėtojų iki medikų atvykimo. Deja, šie konstatavo vyro (59 m.) mirtį.

Pirminiais duomenimis, gaisro metu degė lova, buvusi antrame namo aukšte esančiame kambaryje.  Namas buvo mūrinis, dviejų aukštų, perdangos gelžbetoninės, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu apdegė lova, išdegė ir išardyta du kubiniai metrai medinių grindų, išdužo stiklas, aprūko kambario sienos.

Įtariama, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo lovoje. Įvykis tiriamas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos