baneris leidinys

Smurtavo
Vasario 6 d. apie 20 val. namuose, esančiuose Gelgaudiškyje, neblaivi (2,36 prom. alkoholio) moteris (44 m.) smurtavo prieš neblaivų (2,04 prom. alkoholio) savo vyrą. Įtariamoji sulaikyta.

Vasario 6 d. apie 23 val. Gelgaudiškio mstl. gyventoja (31 m.) sudavė vieną smūgį knyga į koją, vieną smūgį knyga į ranką ir apie aštuonis smūgius rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas savo sūnui (12 m.), kuris, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai.
 
Mirė
Vasario 6 d. policija gavo pranešimą, kad apie 23 val. garaže, esančiame Kudirkos Naumiestyje, rastas pasikoręs vyras (38 m.).

Dingo
Vasario 6 d. apie 7 val. iš Šakių vaikų globos namų išėjo ir negrįžo globotinis (18 m.). Jo požymiai: apie 167 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, trumpai kirptų rusvų plaukų, vilkėjo juodos spalvos striukę, avėjo mėlynos spalvos džinsinėmis kelnėmis, juodos spalvos žieminiais batais.

Kreipėsi
Vasario 7 d. gautas pranešimas iš Šakių ligoninės, jog kreipėsi Griškabūdžio seniūnijos Baltrušių kaimo gyventojas (19 m.), kuris vasario 6 d. nukentėjo eismo įvykio, įvykusio Vilkaviškio savivaldybėje kelyje Gižai–Pilviškiai. Vaikinui diagnozuotas kaklo raiščių patempimas, po apžiūros išleistas į namus.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos