baneris leidinys

Mirė
Vasario 9 d. apie 10 val. Šakių pirminės sveikatos priežiūros centro kabinete staiga mirė vyras (56 m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Vasario 11 d apie 17 val. savo namuose, Slavikų seniūnijoje, rastas miręs vyras (56 m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Smurtavo
Vasario 10 d. policijai pranešta, kad Šakiuose Bažnyčios g. buvęs sugyventinis (28 m.) smurtavo prieš moterį (28 m.).
 
Vasario 11 d. naktį namuose, Gelgaudiškyje, vyras (43 m.), spirdamas koja į galvą, suduodamas kumščiu į veidą bei tampydamas už plaukų, smurtavo prieš sutuoktinę (42 m.), kuri medikų pagalbos atsisakė. Įtariamasis neblaivus (1,8 prom. alkoholio) uždarytas į areštinę. Konfliktas vyko trijų nepilnamečių vaikų akivaizdoje.

Sumušė
Vasario 10 d. apie 21val. gautas pranešimas iš Šakių vaikų globos namų, kad sugrįžo sumušta neblaivi (1,13 prom. alkoholio) auklėtinė (15 m.), kuri paaiškino, kad ją sumušė pažįstamas asmuo. Po medikų apžiūros mergina gydoma ambulatoriškai.

Avarija
Vasario 12 d. apie 20 val. Kidulių kaimo ribose, kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, lengvasis automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo Kidulių seniūnijos Valenčiūnų kaimo gyventojas (22 m.), kliudė galimai pėsčiųjų perėja ėjusį Kidulių mstl. gyventoją (38 m.), kuris dėl sužalojimų išvežtas į Kauno klinikas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos