baneris leidinys

Užpuolė
Kovo 2 d. apie 19 val. Šakių miesto gyventoją (80 m.) prie namų V. Kudirkos gatvėje užpuolė nenustatytas asmuo ar asmenys, sudavė smūgį į galvą, jai parkritus, atėmė rankinę, kurioje buvo piniginė su 400 eurų, mobiliojo ryšio telefonas, asmens dokumentai, akiniai, prožektorius, bankomato kortelė, skaičiavimo mašinėlė, kiti smulkūs daiktai, kortelės. Nuostolis 645 eurai. Šakių ligoninėje jai diagnozuota galvos kirstinė žaizda, galvos sumušimas, po apžiūros ji išleista į namus.

Kreditas
Kovo 2 d. policija gavo Kidulių seniūnijos gyventojos (43 m.) pranešimą, kad jos vardu yra paimtas greitasis kreditas. Moteris vasario 10 d. gavo teismo dokumentus ir pamatė, kad iš jos reikalaujama išieškoti 434,43 euro skolos: 475,80 euro sutartinių palūkanų ir 5 proc. metinių palūkanų.
 
Apvogė
Kovo 3 d. policijai pranešta, kad Kriūkų seniūnijos gyventojas pastebėjo, kad pavogtas jam priklausantis motoroleris „ Qingqi“, kurį buvo palikęs stovėti prie Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaime esančio pastato. Nuostolis 250 eurų.

Kovo 3 d. policijai pranešta, kad nakties metu namo, esančio Šakiuose S. Banaičio gatvėje, kieme buvo išdaužtas automobilio „BMW 530“ vairuotojo pusės priekinis stiklas, pavogti abu priekiniai šviesos žibintai ir abu purkštukai. Nuostolis 350 eurų.
Kovo 3 d. Griškabūdžio seniūnijos Bliuviškių kaimo gyventojas (61 m.) pastebėjo, kad iš ūkinio pastato yra pavogtas jam priklausantis malūnas. Nuostolis 300 eurų.

Kovo 4 d. Griškabūdžio miestelio gyventoja policijai pranešė, kad iš po nakties pastebėjo, jog iš ūkinio pastato buvo pavogta 17 vištų. Į ūkinio pastato patalpą patekta išėmus langą. Nuostolis tikslinamas.

Mirė
Kovo 4 d. apie 18 val. namo, esančio Kidulių seniūnijos Aleksandravos kaime, kieme rastas to paties kaimo gyventojo (47 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos