baneris leidinys

Mirė
Balandžio 6 d. apie 21 val. savo namuose, esančiuose Šakiuose Kęstučio g., rastas vyro (54 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.
Balandžio 8 d. apie 7 val. Šakių seniūnijos Aržuolupių kaime, sodybos pirtyje, rastas miręs vyras (55 m.), kūnas be išorinių smurto žymių. Kūnas mirties priežasčiai nustatyti išgabentas į VTMT Jurbarko poskyrį.

Sukčiavo
Balandžio 7 d. į policiją kreipėsi vienos draudimo bendrovės atstovas ir pranešė, kad kovo 21 d. į juos galimai tyčia sugadinęs telefoną ir siekdamas gauti draudiminę išmoką kreipėsi Kidulių seniūnijos Žygėnų kaimo gyventojas. Jis draudimo bendrovei pranešė, kad kovo 20 d. prie namų, jam sėdant į automobilį, iš kišenės iškrito ir sudužo mobiliojo ryšio telefonas, kurį jis dar po to pervažiavo automobiliu, todėl telefonas buvo sugadintas nepataisomai. Kovo 21 d. buvo paskutinė draudimo galiojimo diena. Asmeniui apskaičiuotas žalos dydis (196 eurai) nebuvo išmokėtas, nes sugadinimai neturi požymių, būdingų automobilio pervažiavimui.
 
Avarija
Balandžio 9 d. apie 12 val. Žvirgždaičių seniūnijos Janukiškių kaimo gyventojas (25 m.), būdamas neblaivus (1,89 prom. alkoholio), vairavo kitam asmeniui priklausantį automobilį „Audi A6 Avant“.  Barzdų seniūnijos Žardelių kaimo ribose nuvažiavo nuo kelio sankasos ir susižalojo. Šakių ligoninėje vyrui diagnozuota galvos trauma, jis išvežtas į Kauno klinikas.

Apvogė
Balandžio 10 d. policijai pranešta, kad 14 min. po vidurnakčio išdaužtas parduotuvės, esančios Šakiuose V. Kudirkos g., langas. Peržiūrėjus vaizdo kamerų užfiksuotą vaizdą, nustatyta, kad asmuo, išdaužęs akmeniu lango stiklą, pateko į parduotuvės vidų, paėmė keletą butelių alkoholinių gėrimų ir maisto produktų ir iš įvykio vietos pasišalino. Nuostolis tikslinamas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos