baneris leidinys

Gyventojai tokiais atvejais, kai skriaudžiami gyvūnai, reaguoja gana aktyviai. Šią savaitę socialiniuose tinkluose pasirodė informacija apie vienoje Griškabūdžio seniūnijos sodyboje rastus negyvus šunis.

Balandžio 11 d. viena rajono gyventoja socialiniame tinklapyje „Facebook“ pasidalino informacija, kad rasti nužudyti šunys. „Ar galima tokį žmogų vadinti žmogumi: pakarti ir užmušti šuneliai... Ir toks „žmogus“ gyvena mūsų bendruomenėje, šalia mūsų, šalia mūsų vaikų...“ – rašė moteris.
 
Šią informaciją socialiniame tinklapyje perskaitė ir nužudytus gyvūnus atpažino jų šeimininkas, kuris šiuo metu yra užsienyje. Antradienį jis telefonu kreipėsi pagalbos ir informavo Šakių rajono valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.

Pirminiais duomenimis, šunų šeimininkas išvykęs į užsienį, o sodybą ir augintinius paliko prižiūrėti sugyventinei. Kas taip žiauriai pasielgė su gyvūnais, veterinarijos atstovai teigė dar nežinantys. Savaitgalį į Lietuvą turėtų sugrįžti ir šunų šeimininkas. Rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Arūnas Šimkus informavo, kad dėl šio įvykio raštu kreipėsi į Šakių rajono policijos komisariatą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos